Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Depeche Mode

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia toksai giliai dvasingas logotipas iš trikampių su simboliais, simbolizuojančiais "Enjoy The Silence" dainą, nes toji daina kažkaip susieta su kažkokiomis rožėmis ar panašiai.

Depeche Mode arba Depešai - tokia žymi grupė, kuri kadaise egzistavo, nors dabar ir visai pamiršta. Bene vienintelis visiems įsirėžęs jų gabalas buvo toksai "Enjoy The Silence", tai šitą gal ir visi žino. Grupė dainuodavo fatališkai beviltiškai rimtais balsais ir grodavo melodingai neagresyvią muziką, kuri skambėdavo giliai dvasingai, panašiai, kaip Paulo Coelho ir Françoise Sagan knygose.

Pats Depeche Mode pavadinimas tėra nuo kažkokio Prancūzijoje leisto madų žurnalo. Grupė, kai susikūrė, tai norėjo labai madingai atrodyti, tai būdami britais, ilgai galvojo, kol pas vieną iš jų pasipainiojo iš kažkur atklydęs moteriškų madų žurnalas - "Depeche Mode". Tai grupės nariai nutarė, kad niekas to pavadinimo nežinos, bet skamba labai dvasingai - "Mados Laiškas" ar kaip tai panašiai, tiktai dar ir prancūzų kalba, tai išvis lygis. Nu ir pasivadino.

Tai tikrasis "Depeche Mode" žurnalas, kuris buvo įkurtas 1970 metais, užsilenkė dar 2001, bet štai jo vardu pasivadinusi grupė, kuri įsikūrusi 1980, kaip sako, vis dar tebegroja kažkur. Tai, matyt, ilgiau už tą žurnalą išgyveno.

Neabejotinai, kaip bebūtų, Depeche Mode tapo visos Rock ir Pop muzikos istorijos dalimi, įsirašę ten taip, kad užmiršti juos sunkiai bebūtų galima.

Dar visokių mylėtojų tarpe Depeche Mode kartais žymima raidėmis DM, bet kad pastarosios daug kam reiškia visai kitokius dalykus. Tai dar kiti sugalvoję, kad čia gali būti tiesiog trys trikampiai, tai tais trikampiais galima užžymėti taip, kad išvis niekas nieko nesuprastų, tai tada viskas skambės mįslingai, dvasingai, paslaptingai ir rimtai, kaip ir priklauso visiems tiems Depeche Mode mėgėjams.


Depeche Mode ir depešai - jaunimo grupuočių karai

Depeche Mode mėgėjai senoviniais laikais irgi būdavo vadinami depešais ir nešiodavo baltos spalvos šalikus, kad išsiskirtų iš kitų. Tai kokiais 1990 metais depešai būdavo tie gerieji, o metalistai blogieji, tai metalistai vis kokius nors depešus atlupdavo, bet depešų būdavo daugiau, taip kad galutiniame rezultate jie labiau atlupdavo tuos metalus.

Įdomiausia, kad netgi ir išvaizda depešai tuomet nesiskirdavo nuo metalų - visi su džinsais būdavo ir su sportbačiais ir su kokiomis nors lievomis odinėmis ar džinsinėmis striukelėmis. Ir netgi apsikirpę būdavo vienodai. Tiesiog metalai būdavo be šalikų, o jei žiemą - tai su belenkokiais šalikais, o depešai - būtent su baltais šalikais. Tik šalikas ir tapo ta skiriamąja jungtimi ar takoskyra.

Paskui depešai išnyko su visais savo baltais šalikais, o metalistai kažkodėl liko. Ir dabar jau apie depešus niekas nebeatsimena nieko, išskyrus senus perdylas, kurie kam nors papasakoja istorijas, kaip jie patys buvo depešai ir su metalistais mušdavosi, todėl dabar turi kreivą nosį, nes anuomet sugurino tą nosį ir teko baltą šaliką išmesti, nes jis išsikruvino dėmėm nuo kraujo, kuris iš nosies bėgo. O metalai ėmė nešioti visokius baisius kerzus, ilgus plaukus ir pasidarė jau į anų laikų depešus nebepanašūs.