Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Degen

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Degen, o jei tiksliau - tai "Shenzhen Degen Technology" - tokia Kinijos firma, kuri kadaise fantastiškai smarkiai pagarsėjo įvairių radijo mėgėjų tarpe, nes gamino neįtikėtinai pigius, bet kartu labai gerus ir svarbiausia, durnų išsidirbinėjimų neturinčius radijo imtuvus. Firmelė padarė pasaulio bangų imtuvus, turinčius normalią klasikinę bangų skalę, bet kartu su visokiom elektronikom, tai buvo toks labai geras variantas.

Vienok pakol per visą pasaulį Degen populiarėjo, pačios firmos reikalai į priekį judėjo ne itin gerai, tai taip 1995 įkurta firma po truputį pasuko link paprastesnių gaminių, kuriuos gaminti gaudavosi daug pigiau, nekokybės reikalai pasitaikydavo daug rečiau, o pardavimai visvien gaudavosi.

Taigi, šiais laikais firma radijo imtuvų, atrodo, jau nebegamina. Vietoje Degen dabar tą nišą užėmė Tecsun firma. O Degen dabar gamina visokius maistblokius, rozečių adapterius kelionėms, kažkokius žibintuvėlius, power bankus ir panašiai. Trumpai tariant, visokį pigų šlamštą.

Ką padarysi. Bet senų Degen radijo imtuvų, priimančių pasaulio bangas, vis dar galima rasti kur nors ir nusipirkti. Net ir pasenę, jie visai neblogi, o kaina nėra baisiai didelė.