Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sekundė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Bankas Sekundė)
Jump to navigation Jump to search
Bankas Sekundė labai garsėjo tokiomis reklamomis, kurios atrodė labai kietai, nes kompiuterinė grafika ir taip toliau. Aišku, paskui dar labiau garsėjo tuo, kad pinigų neliko.
Kaip jau neretai būna, iki pat paskutiniosios banko vadas sakė, kad viskas tvarkoje, jokių problemų.

Sekundė - esą toksai trumpas laikas, per kurį ploniausia laikrodžio rodyklė pajuda vieną padalą. Bet labiau šitas sekundinis laiko tarpas yra žinomas, kaip bankas, katras rodydavo reklamas su kažkokiu malūnsparniu, padarytu per tuomet labai neįtikėtinai modernią 3D grafiką ir vis šaukdavo per jas: "Reikia pinigų? Pinigų yra!".

Aišku, pinigai atsirasdavo, bet tik kaip skaičiai sąskaitose, visokiems indėlininkams, kurie turėjo durnumo tuos pinigus padėti terminuotiems indėliams. O paskui gi ėmė visi pinigai ir išnyko, bet reklamos per TV tai ėjo iki pat paskutiniosios, netgi kai jau visai ėmė aišku darytis, kad bankui atėjęs galas.

Tai bankui vadovavo anoksai Gintaras Dilys, katras vėliau buvo nuteistas 7 metams kalėjimo, tačiau išėjo laisvėn, atsėdėjęs 5 metus. Tai Henrikas Daktaras paskui sakė, kad šitas bankas žmones apgavo. O kiti kalbėjo, kad bankas esąs kaip tai susijusiu su kažkokiomis Žaliakalnio nusikaltėlių gaujomis, o tikrasis šio banko pavadinimas yra Bankas Nemo, kas beje lotynų kalba reiškia nulį.

Greitai populiarėjęs, Sekundės bankas sparčiai tapo pačiu žinomiausiu visoje Lietuvoje, mokėjo didžiausias palūkanas indėlininkams, o paskui ėmė ir užsilenkė pačioje bankų griūties pradžioje - dar 1994 metų gale, palikdamas visus indėlininkus ant ledo. Štai nuo to laiko Lietuvoje joksai bankas nekalba apie visokias lengvai išduodamas paskolas ar juoba sekundes, gal nebent išskyrus visokius tenai greitus kreditus, katrie yra išties lupikautojai, nes taip ir sako Lietuvių kalbos žodynas.

Gražumo dėlei čia dar prisiminkime, kaip tasai bankas "Sekundė" rašydavo savo reklamose, kur vaizduodavo, kaip mažas berniukas savo tėvelio prašo, kad jis ledų nupirktų:

- Tėveli, nupirk man ledų.
- Nepirksiu, nes nėra pinigų!
- Pinigų yra ir labai daug, reikia tik kreiptis į banką "Sekundė"!

Čia dabar Pipedija jums akcentuoja: laikykit pinigus grynaisiais, nes kitaip ir vėl kas nors apipis, kaip jau ir vėlei pasikartojo su banku Snoras.

O dar galima prisiminti, kad seniau dar kadais visus apipiso anoksai Sberbankas, katras sovietmečiu dar buvo vadinamas taupomąja kasa. Tai dabar galime jau įtarti, kad bankrutuoja vis tie bankai, kurie prasideda iš raidės S.

Gaila Swedbanko, kad pavadinimą pasikeitė - anksčiau buvo toks gražus Hansabank...