Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Baltoji Jėga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai taip viršun iškeltas baltas kumštis, apvainikuojamas baltais laurų lapų vainikais

Baltoji Jėga arba White Power, dar negeranoriškai kartais pavadinama kaip Bonehead arba Kaulagalviai - taigi išties tai tiesiog būtų Baltieji heterolietuviai™, bet taip jei pažiūrėjus, tai ne bet kokie, o kovojantys už tikrąsias minėtųjų Baltųjų heterolietuvių™ tautines ir rasines vertybes skinai, kas išties gal ir labai neblogai, nes vertybės yra vertos kokios tai vertės, taip kad jų niveliuoti išties juk negalima, todėl ir natūralu, kad reikia kovoti galimai.

Tai dar galim pastebėti, kad kartais siejasi šitai su anokia Combat 18 ar dar kokiomis keistomis organizacijomis, kaip kad Death Brigade. O dar visokia lefta sako, kad tai Boneheadai, kitaip tariant, Kaulagalviai, nes esą galvas nusiskuta iki pat kaulo, o kaukolės viduje kaulas ištisinis, nepaliekantis vietos smegenims. Tai čia iškart galim pasakyti, kad tai eilinis apsinarkašinusių anarchistų briedas, nes taip nebūna.

Dar kita vertus, kažkaip taip gaunasi, kad ne visi tas vertybes pripažįsta, nes tolerancija visokioms nuomonėms turi būti, net jei jos ir kitokios, todėl aišku, kad tolerancija sukelia pasekmę, kurios sekoje atsiranda kokie ten RASH ir SHARP, katrie jau yra visai priešpriešiais kovojantys ir sudarantys anokią Antifa, kuri priešpastato save, o jau jai tada priešsipasistato Antiantifa, o jau tiems vėlgi priešsipasistatydina Antiantiantifa.

Taip kad čia tokio susitarimo kaip ir nesimato, o greičiau jau priešingai - atvirai nesutarimas ir priešingos nuomonės, neretai išvirstančios kumščiais ir kraujo balomis, kitaip tariant - kerzų baliais.