Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Azerbaidžanas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Azerbaidžanas - viena iš Kaukazo valstybių, ne visai mėgiama daugelio iš Lietuvos, netgi nepaisant to, kad gerai sutaria su NATO ir yra vienintelė aiškiai su Rusija visada konfrontavusi ir niekada su ja nedraugavusi valstybė per visą savo nepriklausomybės laikotarpį. Taigi, draugiška mums šalis.

O bėda, kodėl kreivas daugelio požiūris - tai konfliktas Kalnų Karabache, kurį kadaise atskėlė Armėnija. O kadangi Armėnija yra krikščioniška, o štai Azerbaidžanas musulmoniškas, tai ir gavosi taip, kad daugelis čia palaiko armėnus. Juoba kad daugelis atsimena dar ir tai, kad Azerbaidžanas - tai beveik tie patys turkai, kaip ir iš Turkijos, o štai armėnai buvo naikinti, ir Turkijoje netgi buvo armėnų genocidas. Tai aišku, kad visuomenės opinija čia linkusi palaikyti armėnus.

O išties tai yra paprastai: Armėniją remia Rusija, kuri taip netiesiogiai kariauja su Azerbaidžanu jau kelis dešimtmečius.

Tai štai, kad ilgai nevyniotume į vatą, tai vertinimas paprastas: Azerbaidžanas yra su NATO ir davė neseniai Rusijai į kaulus taip, kad šiems maža nepasirodė, su kuo ir sveikiname Azerbaidžaną, nes teisybė visgi yra teisybė, ir žmonės turi žinoti, kas yra teisus, o kas neteisus.