Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Arvydas Vidžiūnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Arvydas Vidžiūnas

Anoks kalbainis, gal ir kalbajobas, "Taisyk žodžiui kelią" vedėjas, tai galima pagalvoti iš pirmo žvilgsnio, kad kovoja už Žodžio laisvę, bet iš tiesų yra konservatorius. Atrodo pastarojo politikos populiarumo viršūnė baigiasi ties Rusijos krize, o gal ir dar anksčiau, bet šiomis dienomis politiko pavardė vėl minima internetuose:


Naujienos apie Vidžiūną:

  • Arvydas Vidžiūnas išvengė realios bausmės už vairavimą išgėrus. Politikas sukūrė tam tikrą precedantą ir skuba savo išrastu būdu pasidalinti su rinkėjais: Pasirodo, reikia suabejoti alkotesterio parodymais, sakant, kad po alkoholio pavartojimo nepraėjo nė 15 min, todėl jo rodmenis galėjo iškreipti alkoholio garai gerklėje! Tai ir sveikinam ir linkim...
  • Girtas prie vairo (0,8 promilės, žinoma, Chujnia, bet vis tiek - gėda...) pagautas politikas suskubo atgailauti ir pasitraukė iš konservatorių rinkimų štabo vadovo pareigų...