Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Andrius Burba

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Andrius Burba - dabar liberalcentristas, o buvo kadaise prisikėlėlis, katras pakliuvo pagal sąrašą į Seimą dar 2010, kai buvo išmestas Linas Karalius, katras kažkur ten važinėjosi. Tai jei buvęs ŽAS narys ir tūsinosi, tai naujasai seimūnas sugalvojo įteisinti pas mus gydomąją eutanaziją. Gal kad nesitūsintų tie, kas nereikia.

Ana dar anksčiau Andrius Burba pagarsėjo, kai sumąstė kokį tai įstatymą, kad uždraust emigraciją, nes bėga visokie studentaiLietuvos, taip kad tie, kas bėga, tai turi susimokėti pinigus[1].

Visgi čia mums įdomiausia, kaip ten su ta eutanazija, nes kaip sakė patsai parlamentaras Andrius Burba, tai šioji yra reikalinga fizinėms ir dvasinėms kančioms palengvinti. Tai kadangi visi pipedantai aiškiai patiria kokias tai dvasines kančias, tai matyt čia ir tokiems eutanazija labai tiktų be abejonės.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.