Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Anarchofeminizmas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Anarchofeminizmas - tai aiški tokia rūšis anarchizmo, persunkta visokiais feministiniais pasakojimais apie tai, kaip vedybos žlugdo moteris ir todėl šioms reikia kovoti už laisvę neturėti jokių tenai seksualinių suvaržymų ir taip toliau.

Kadaise prieš kokį 100 metų buvo visas būrys anarchisčių, kurios ten tokias laisves propagavo, o kažkokia viena neaiški anarchistė, buvusi Rusijoje, netgi anarchistiškai surengė laivyno maištą, kelias savaites besidulkinusi su maždaug tūkstančiu skirtingų jūreivių, dirbdama šitaip ištisas paras ir visiems sakydama, kad antrą kartą neduos, jei tie nemaištaus. Tai kadangi jūreiviai nelabai gaudavo su kuo, tai jiems ir šitai buvo pasiekimas, taip kad paklausė, susimaištavo ir gavo sau revoliuciją su visom pasekmėm.

O daugiau tai niekuo tas anarchofeminizmas nesiskiria nuo paprasto dulkinimosi su kuo papuola, besiremiant ideologiniais šūkiais. Tai šitai aišku yra labai gerai ir visiems labai smagu ir daug džiaugsmo, nes seksas yra labai geras malonumas ir skatina socialumą ir žmonių gerovę, todėl tai yra gražu ir labai hipiška. Tiktai viena bėda, kad kadangi visokios venerinės ligos, tai kažkaip visi tie anarchofeminizmo protrūkiai staigiai aprimsta, pasibaigdami ligoninėse. O jau link antro tūkstantmečio pačios pabaigos, kai atsirado AIDS, tai visas anarchofeminizmas išvis visiškai užgeso.

Vienok labai anarchofeminizmą užtat ligšiolei remia vyrai, kurie yra galvijai ir tiktai nori moterimis pasinaudoti nemokamai ir klastingai.

Lietuvoje anarchofeminizmą propaguoja anoks gausus entelektualinis judėjimas pasivadinimu Feministinis frontas.