Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Almantas Petkus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Almantas Petkus dar 2007 patapo Telšių meru, o jau po metelių išbėgo į Seimą, taip kad aišku akivaizdu, kad seimūno vieta gal mielesnė šitąjam tvarkiečiui. Tai dabar vietoj jo merauja anoksai Valdemaras Ramšas.

Nagi tai paskum dar pagarsėjo, kai išlindo skandalas - savo žmonai įtaisė ragus, susiradęs savo pavaldinę kažkokią išum savavaldybės, tą paskui persivežė į Seimo viešbutį ir kai sakant, tokie vat reikalai. Nu taigi mes čia puikiai suprantam, negi 10 metų su viena ir ta pačia tratinsies, o čia dar ir azartas, kai nučiumpi moterį ištekėjusią, kai sakant, jau iš to koks malonumas gaunasi, gi žinoma ir tarpusavio supratimas naujoj poroj gilesnis, nes abiem skyrybas tenka pereit[1].

Ogi pradėjo Almantas Petkus tai karjerą ne nuo kur kitur, o nuo labai jau pagarsėjusios kontoros Vėtrūna, kur įsidarbino vairuotoju dar 1995, o tada jau svaiginanti karjera - gi žinia, ten visokia deivė Elektra, kurios pjedestalo nuoma per mėnesį belenkiek tūkstančių iš Lietuvos Energijos kainuodavo, taigi pasirodo, kad šitas Almantas Petkus tam reikalui kažkaip ir vadovavo, tapęs antrinės įmonės "Vėtrūnėlė" vadu. Tai aišku gi, kai dabar Seimo narys, tai niekas ir bylos kelt negali, nesgi teisinė neliečiamybė visokia, o ir šiaip žmogus nekaltas, viskas pagal įstatymus[2].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.