Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Algimantas Čekuolis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Algimantas Čekuolis
Nepainioti su A. Chuck'uoliu.

Taigi Ale Nežinot Kas Jis Toks? Žodžiu, Algimantas Čekuolis yra visažinis Mozės mokytojas, dievo dešinioji plaukų sruoga (jums geriau nežinoti kas yra dešinioji jo ranka). Jo Akiniais Yra Perskaityta Tiek Knygų, Kad Net Andersenas Turėtų Jam Pavydėti. Jo Akiniai Turėtų Būti Lietuvos Vertybe...

Dargi dabar jaunimas jau tampa fanatais Algimanto Čekuolio, ir netgi vadina jį malonybiškai - Che Kuolis, matomai gal prisimindami kitą dvasinį mokytoją - Čegevarą, ar išvis tiesiog net vadina Če, taip kad Če - nauja sena žvaigždė!

O dar senais laikais Algimantas Čekuolis buvo vadas tokio laikraščio, katras vadinosi Gimtasis kraštas, tai čia dar gūdžiu sovietmečiu, šitasai laikraštis patsai pirmasis per visą SSRS ėmė ir paskelbė, kad buvo anoks Molotovo-Ribentropo paktas, tai nuo to ir prasidėjo visas Sąjūdis, o paskui ir Kovo 11 atėjo...

Dar Čekuolis yra žinomas kalbininkas, nes jam pragydus, kad "viskas turi būti kaip Europoje" iš mums žinomos Chorvatijos pasidarė Kroatija. Laukiam tik jo nuomonės dėl Georgijos, nes ji irgi būtų kaip "visoje Europoje", o ne kokia tai rusiška Gruzija.

O dar Čekuolis yra žinomas kalbininkas ir ekospkeptikas. Anam rodos, kad nu nėr globalinio atšilimo, šiaip iš neturėjimo ką veikt žmonės plepa, kad ledynai tirpsta, o dykumos plečiasi. Taip gi rodos.