Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aidas Jarušaitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Aidas Jarušaitis - Aidai, neradom tavo geresnės fotkės, tai gal gali kada prie progos įmesti, plz --Donatas 11:54, 2009 spalio 16 (UTC)

Anoks Fotografas, žymus objektyvo meistras, Fejzbuko valdovas. Anądien kažkaip po defoltu, matyt, pateko visuosna laikraščiuosna, ba pavardės sąskambis panašus, kaip vieno pedofilo, tai laišką visiems rašo, kad čia - ne jis!

P.S. Nu būna visaip, kitas irgi savo vardu bei pavarde gali būti nepatenkintas, o kitą dar ir apšmeižia Kasnors... O kaip žinia dar, toks reiškinys, kaip šūdas ventiliatoriuje - visiškai neprognozuojamas, tai jau kai įvyksta, tai kas papuola gali būt aptaškytas.


Aido Jarušaičio viešas laiškas ant Lietuvos žurnalistų:

Gerbiami, Žurnalistai,

Aš, Aidas Jarušaitis, šiuo laišku noriu kreiptis į jus ir paprašyti jūsų pagalbos. Puikiai visiems žinoma D. Kedžio byla palietė ir mane bei mano šeimą. Vakar interneto forumuose, o šiandiena jau ir spaudoje bei televizijoje pasirodė informacija, kad neva aš Aidas Jarušaitis esu tas galimasis paslapingasis įtariamasis “Aidas”. Tokia jokio pagrindo neturinti informacija žemina mano šeimą, smukdo mano reputacija ir kelia pavojų.

Aš puikiai suvokiu, kad ši byla sukrėtė visą Lietuva ir dabar visiems įdomu išsiaiškinti kas yra tas paslaptingasis “Aidas”. Bet negi tai, kad mano vardas yra Aidas ar tai, kad baigiau Kauno technologijos universitetą yra pagrindas viešai kaltinti? Aš dar galiu suvokti, kai interneto forumuose rašantys paaugliai, ar šiaip ne itin aukšto intelekto žmonės gali laisvai niekieno nedrausminami žarstytis nepagrįstais kaltinimais. Bet kaip gali sau tą leisti žinomų Lietuvos dienraščių ar televizijų žurnalistai, nesuvokiama sveiku protu.

Kreipiuosi į “žurnalistus” (nemanau, kad jie verti to vardo), kurie žemina mane ir mano šeimą, Negi jūs, vien dėl to, kad parašyti kažką naujo , turite moralinę teisę griauti kitų žmonių gyvenimus? Negi jūs nesuvokiate, kaip jaučiasi žmogus skaitydamas tokius teiginius apie save, kaip jaučiasi šeima, ką galvoja aplinkiniai, kolegos, verslo partneriai.

Ar pagalvojate, kiek vertas jūsų straipsnis su išspausdintu nieko nesusijusio žmogaus vardu ir pavarde apkaltinant jį pedofilija ir kiek tai kainuoja šeimai? Gal jūs siūlysite pakeisti vardą, o gal pavardę? Žmogus visą gyvenimą nešios “etiketę”, kuri skambės maždaug taip: “čia tas kuris buvo katinamas pedofilija”. Internete dienraščių puslapiuose visam gyvenimui liks įrašai apie tokius pat įtarimus. Ar jus suvokiate ką darote? Negi esate tiek degradavę, kad vardan intrigos galite aukoti niekuo dėtus žmones?

Jei turite klausimų ar kaltinimų man, Aidui Jarušaičiui - klauskite manęs, aš jums atsakysiu į visus jūsų klausimus ir padėsime tašką visiems laikams šiai istorijai. Nedarykite gėdos visiems sąžiningai dirbantiems žurnalistams, rašinėdami pletkus.

Ar jūs suvokiate, kad kad nešate moralinę atsakomybę už jūsų paskalbtos informacijos pasekmes. Ar jūs atsakysite už tai, kai paskaitę jūsų straipsnius (o kaip žinia žiniasklaida Lietuvoje pasitikima labiausiai), šios D. Kedžio bylos fanatai apmėtys mano namus “Molotovo” kokteiliais. Ar jūs atsakysite už tai jei nukentės mano šeima? Galų gale kam rūpi mano verslas – kas įtikins mano klientus, partnerius, kad visi šie viešai paskelbti kaltinimai, tik iš piršto laužti? Ar jūs padengsite patirtus nuostolius? Žiniasklaida yra didžiulė jėga, bet gaila, kad jos vardą ir reputaciją gadina keletas itin žemos moralės ir intelekto žmonės, save vadinantys žurnalistais. Kas ištrins šią dėmę, kuria uždėjote ant manęs? Visada liksiu “Aidu” - buvusiu įtariamuoju pedofilijos byloje”. Ačiū jums – jei pasitelkdami savo šaltinius, paneigsite apie mane skleidžiamą melagingą informaciją! Pagarbiai, Aidas Jarušaitis