Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Agnė Jonaitytė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Štai toksai belarusiškas avataras, paimtas iš Uncyclopedia straipsnio apie Baltarusiją, kuriai, matomai, ta Agnė Jonaitytė kažkaip prijaučia

Agnė Jonaitytė - taigi toji pati Magdalena Šventoji, kuri irgi kažkokia ten dar Egidija Šeibokienė ar kas ten tokia, kuri visai padori, miela, gera, maloni moteris, dora, sąžininga, teisybę kalba, elgiasi gerai ir panašiai. Tobulai doras ir taip toliau pavyzdys visiems.

Nieko blogo negalim pasakyti, nes tik dar vienas iš begalės fake akauntų, katrie vis tuo pačiu užsiimdinėja - skleidžia kažkokias nesąmones, kaip prie ruso buvo geriau, kaip blogai yra NATO, kaip blogai ES ir panašiai, ir kaip blogai yra visa Lietuva, kuri nenusipelno egzistuoti. Aišku, geru pavyzdžiu pateikinėjamas koks nors Stalinas, Lukašenka ar dar kas nors panašaus.

Tai čia Pipedija nuleidžia rankas, nes gal tai ne kažkokie kliedesiai, o tik pažiūros tokios beigi kažkokia nuomonė.

Tipiškas Agnės Jonaitytės šarinamų autorių spektras: Vygantas Kelertas, Nida Vasiliauskaitė, nors kitais atvejais būna ir kitų.

Agnė Jonaitytė, kaip tipinis fake akauntas

Kam tokie akauntai būna kuriami? Ogi vieninteliam tikslui: kad būtų skleidžiamas melas, dezinformacija ir kitos nesąmonės. Tačiau tokių nesąmonių sklaida visada turi savo tikslą - apgauti žmonės patiki nesąmonėmis ir ima kovoti prieš gerus dalykus.

Štai taip ir atsiranda kokių papuola sąmokslo teorijų skleidimas - tai apie Sorošą, tai apie 5G, tai apie skiepus, tai apie dar ką nors. Kai žmonės nustoja tikėti tikrais dalykais ir susiskaldo, nesigauna pasiekti gerų tikslų. Vietoje to pasiekiamas tik pyktis ir barniai, o kai kada, sunkiais atvejais - tai ir riaušės.

Štai todėl ir kuriamos tokios agnės jonaitytės. O jei vieną tokį akauntą užreportina kažkas, tai paskui kuriamas, kitas, trečias, ketvirtas ir taip toliau.