Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Švyturys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Švyturys pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Švyturys būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Švyturys - tai pastatas toksai, kur su lempom šviečia. Lietuva irgi turi tokių statinių, kažkoksai yra Šventojoje, o dar kažkoksai tai kažkur Klaipėdoje. Tai gal tik šitie du ir tebus, nes daugiau gal ir nėra.

O dar senais laikais buvęs toksai žurnalas, kuris irgi vadinosi "Švyturys", tai prie ruso buvo geriau ir jis tada buvo labai sėkmingas, populiarus, ėjo gal kas savaitę ar tai kas dvi, buvo visai storas ir daugelio mėgstamas, nes kažkur paskutiniame puslapyje rašydavo visokias įdomybes ir anekdotus. Aišku, nebuvo toksai geras, kaip Šluota, bet visvien daugeliui sueidavo.

Vienok paskum tasai žurnalas užsilenkė, tai gal ir nebereikia jo.