Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:56, 23 spalio 2018 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 8 099 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Šiauliai - gražiausias Lietuvos miestas, nes saugo visokį sovietinį paveldą, net jei kiti ir sako, kad tai propaganda!

Šiauliai - puikiausias miestas, visi žino - tikroji Žemaitijos sostinė, nes kita nesiskaito! Taip pat Šiauliai gamina dviračius, turi kažkokią bankrutavusią kineskopų gamyklą ir didelį aerodromą.

Šiaulius pusė žmonių painioja su Panevėžiu, tačiau painioti nereikia, nes Šiaulių vardas prasideda raide Š - tą lengva įsiminti!

Dar Šiauliuose galima atrasti atviros sovietinės propagandos, skirtos Raudonosios armijos pašlovinimui, o taip pat ir Juliaus Janonio gimnaziją, taip kad miestas - praeities palikimas! Ir išvis, nepainiokim kultūros ir politikos, nes menas turi būti išsaugotas, čia nieko bendro su komunistine simbolika!


Daugiau apie Šiaulius

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png gruodžio 16 dienos įvykiai
  • 2012 metais panašu kad žvaigždės buvo susiklostę taip, kad Gruodžio 14 dieną, staiga nei iš šio, nei iš to, tarsi susirgę ūmiu infarktu, atsistatydino du garbūs Lietuvos ąžuolai. Dabar jos vėl nori parodyti savo gravitacinę jėgą. Panašu kad ši jėga, pasinaudodama nūdienės prezidentės Grybauskaitės rankomis, susidoros su garbiuoju Povilo Malakausko pirmtaku Mečiu Laurinkumi. Iš tiesų įdomu stebėti, ką gali astronominiai kūnai ir sutrumpėjusios dienos. Taip ir norisi garsiai paklausti - O kieno rytoj eilė???
  • 2012 metais tai nebuvo vienintelė naujiena įvykusi šią dieną. Kita kėlė džiugesį jei ne mums tai bent Aušrinei Pavilionienei bei jos šutvei. Ir kas gi tai per džiugesiu kvėpuojanti naujiena tokį šaltą vakarą? O gi tai, kad Lietuvoje pradėjo veikti Lyčių lygybės institutas. Kaip įdomu - kaip tik Vilniuje prasidėjo lyčių nešimo upe metas... Bet tai turbūt ryšio neturi.

O senais laikais irgi buvo visokių įvykių:

  • Štai 1773 įvyko pagarsėjusi Bostono arbatėlė, kai amerikonai sumetė arbatą į Bostono įlanką, o nuo to prasidėjo jų karas su Didžiąja Britanija, o dar paskui - ir tikra nepriklausomybė
  • O vat 1916 metais kažkelintą kartą buvo nužudytas Grigorijus Rasputinas, o jo kūnas įmestas į upę. Tai paskui vis dar ir dar jį nužudė daug kartų.
  • O 1918 metais toksai Vincas Mickevičius-Kapsukas paskelbė, kad sukurta LTSR, nors išties tai nieko ir nebuvo sukurta, o tik jam reikėjo pasiskelbt, nes labai norėjo valdžią Lietuvoje užgrobti
  • O 1922 buvo nužudytas pirmasis Lenkijos prezidentas, lietuvis Gabrielius Narutavičius
  • O štai 1941 metais buvo sukurta liūdnai pagarsėjusi 16-oji lietuviškoji divizija, sudaryta per pusę iš žydų, ketvirčiu iš lietuvių, o paskui visa tyčia mėtyta į tokius fronto ruožus, kad būtų visiškai sunaikinta
  • O 1989 metais prasidėjo antikomunistinė revoliucija Rumunijoje, per kurią paskui buvo patvarkytas vienas iš baisiausių sovietinių to meto diktatorių - toksai Čiaušesku
  • O 1991 metais pagal Jungtinių Tautų sprendimą galų gale sionizmas nustojo būti rasizmas
  • O vat 1997 kilo skandalas, nes paaiškėjo kad multikai apie kažkokius pokemonus sukėlė masinę epilepsijos epidemiją Japonijoje - 685 vaikai išvežti į ligonines, greitūškės iškvietimų buvo apie 12 tūkstančių, o simptomus pajuto maždaug 1,5-3 milijonai žmonių. Pokemonų transliacijos buvo uždraustos 4 mėnesiams, o epilepsiją sukėlusi serija "Denno Senshi Porygon" daugiau niekur pasaulyje rodoma nebuvo.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Padniestrė - daugelio nepastebėta pseudovalstybė, kuri egzistuoja jau nuo 1991, kai Rusija, o tiksliau, anuomet dar byranti SSRS ją sukūrė.

Padniestrė yra ne šiaip sau pseudovalstybė, o tokia, kur seniai egzistuojanti ir visą Rusijos hibridinio karo metodologiją demonstruojanti.

Per 1991-1992 metų karą Padniestrė buvo atplėšta nuo Moldavijos, ten buvo įvestos menamai taikdarių pajėgos iš Rusijos, o paskui paaiškėjo, kad išties ir sukilimas tebuvo tų pačių taikdarių kiek anksčiau sukeltas. Paskui viską toje Padniestrėje susiprivatizavo tie patys sukilėliai, įsteigę kooperatyvą "Šerif", o dabar jie ten viską ir valdo. O 2016 metais dar ir pabandė prisijungti prie Rusijos, tik kad nepaėjo...Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Rektalinė antena - tai naujas išradimas, skirtas 5G ryšiui platinti

Prakeikti mobilūs operatoriai išrado naują implantų rūšį - slaptas rektalines antenas, kurios implantuojamos žmonėms, kai šie nueina pas gydytojus. Žmonės nei neįtaria, kas atsitinka, nes juos apšvitina psichotronas, o tada daktaras, greitai numovęs pacientui ar pacientei kelnes, sukiša anteną į užpakalį.

Kadangi pačioje antenoje yra psichotroninis spinduliatorius, tai jos apspinduliuotas pacientas net nepagalvoja, kad jam ten į analinę angą kažkas įkišta. Tačiau antena spinduliuoja, o jos spinduliuotė ir skleidžia tą 5G ryšį į visas puses. Negana to, tie pacientai, apspinduliuoti psichotronais, paverčiami į robotus, kurie paklusniai vykdo komandas.

Atminkite esminį 5G ryšio nešiotojo požymį - jis visada neigia, kad jo užpakalyje yra rektalinė antena!

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Toksai mielas Pablas Eskobaras siunčia jums šypseną!

Geriausias biznis - aišku, kad narkotikai, o ypač - kokainas, nes duoda didžiausią pelną. O kuo daugiau pelno - tuo daugiau ir pinigų, taip kad kuo daugiau narkotikų - tuo daugiau pinigų!

Tą gerą mintį supratęs, Pablo Eskobaras tapo didžiausiu pasaulyje narkotikų prekeiviu, užsidirbo 25 milijardus dolerių ir netgi nuosavą kalėjimą pasistatė, kuriame apsigyveno su baseinais ir barais, kad valdžia nelįstų su aiškinimais, kad jį reikia pasodinti. Ale vienok reikalai nepaėjo, iš nuosavo kalėjimo teko jam bėgti, o galų gale jis buvo nušautas. Aiškiai, kad iš pavydo...

Daugiau apie mielą didvyrišką Pablo Escobar!


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9