Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Balandžio 27

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Balandžio 27" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Balandžio 27 - tai mėnesio Balandžio diena, kuri yra žymima skaičiumi 27. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Balandžio 27 diena dažniausiai būna kartą per metus, Balandžio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Balandžio 26 ir prieš Balandžio 28 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1960 metais Togas gavo nepriklausomybę nuo nelabai aišku nuo ko, nes tas žemes valdė Jungtinės Tautos, bet šiaiptai gal nuo Prancūzijos, nes šioji tenai viską kontroliavo
  • 1961 metais Siera Leonė gavo nepriklausomybę nuo Jungtinės Karalystės
  • 1965 metais JAV buvo užpatentuoti pampersai, kurie Lietuvoje jau seniai tapo kažkokiu bendriniu žodžiu
  • 1986 metais pradėta evakuoti Pripetė - miestas, labiausiai nukentėjęs dėl Černobylio katastrofos. Evakuacija vyko kraštutinai staigiai - didžioji dalis žmonių išvežta vos per 3-4 valandas. Žmonėms buvo aiškinama, kad juos išveža tik laikinai, vos kelioms dienoms, todėl esą jiems nereikia ir negalima imti jokių daiktų ir panašiai. Taip pat visiems sakė, kad nieko baisaus, viskas kontroliuojama, nėra ko jaudintis.
  • 1992 metais Jugoslavija suvyrėjo tiek, kad pasikeitė pavadinimą į "Federacinė Jugoslavijos Respublika", ale kad jo sudėtyje jau teliko tik Serbija ir Juodkalnija, o panašu, kad ir pastaroji ilgainiui iškris...
  • 2007 metais Estija pašalino Bronzinio kareivio statulą iš Talino centro ir perkėlė į kapines. Tai Kremlius ta proga suorganizavo kraštutinai masyvias rusofašistų riaušes, kuriose dalyvavo didžulis kiekis iš Rusijos atvažiavusių Naši smogikų, kurie paskui masiškai plėšė parduotuves, gėrė, mušėsi tarpusavy, o per vieną iš parduotuvių plėšimų, vieną iš saviškių nudūrė peiliu, nepasidalinę pavogtų prekių. Riaušės prasidėjo dar balandžio 26, kai daug kas nesuprato, kodėl čia Talino centre iš kažkur atsirado minios pacukų, kurie kalba rusiškai, bet anei žodžio nesupranta estiškai. Taigi, paskui jau, kai buvo suimta maždaug netgi apie tūkstantis pacukų, paaiškėjo, kad pusė iš jų, maždaug 500, yra netgi ne iš Estijos, o iš Rusijos atvykę - todėl ir nesuprantantys nieko estiškai. Rusija viešai teigė, kad čia yra niekuo dėta, bet visi tie pacukai priklausė Kremliaus oficialiai remiamam judėjimui "Naši".


Dar apie Balandžio 27

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Balandžio 27: