Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pagrindinis puslapis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
S
S
Eilutė 41: Eilutė 41:
 
|-  
 
|-  
 
| style="font-family:Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 105%" |  
 
| style="font-family:Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 105%" |  
{{Internetų naujienos}}
+
 
 +
{{Šablonas:Internetų naujienos}}
  
 
<div style="text-align:right"><small>[[Template:Internetų naujienos|Keisti]]</small></div>
 
<div style="text-align:right"><small>[[Template:Internetų naujienos|Keisti]]</small></div>

14:17, 4 balandžio 2018 versija

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 8 094 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Šiauliai - gražiausias Lietuvos miestas, nes saugo visokį sovietinį paveldą, net jei kiti ir sako, kad tai propaganda!

Šiauliai - puikiausias miestas, visi žino - tikroji Žemaitijos sostinė, nes kita nesiskaito! Taip pat Šiauliai gamina dviračius, turi kažkokią bankrutavusią kineskopų gamyklą ir didelį aerodromą.

Šiaulius pusė žmonių painioja su Panevėžiu, tačiau painioti nereikia, nes Šiaulių vardas prasideda raide Š - tą lengva įsiminti!

Dar Šiauliuose galima atrasti atviros sovietinės propagandos, skirtos Raudonosios armijos pašlovinimui, o taip pat ir Juliaus Janonio gimnaziją, taip kad miestas - praeities palikimas! Ir išvis, nepainiokim kultūros ir politikos, nes menas turi būti išsaugotas, čia nieko bendro su komunistine simbolika!


Daugiau apie Šiaulius

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png lapkričio 15 dienos įvykiai
  • 1492 metais Kolumbas aprašė tabaką, kurį rūko indėnai.
  • 1889 metais Brazilija pasiskelbė respublika, nes pasirodo, kad iki tol buvo net ne šiaip kokia monarchija, o suvisam kažkokia imperija ir turėjo netgi nuosavą imperatorių.
  • 1904 koksai tai amerikonas, vardu King Camp Gillette užpatentavo keičiamus saugius skutimosi peiliukus. Paskui iš to atsirado Gillette kompanija.
  • 1920 metais įvyko pirmas Tautų lygos susirinkimas Ženevoje, Šveicarijoje, praėjus metams po tos Tautų lygos sukūrimo. Šita organizacija ilgą laiką vaizdavo kažkokią pasaulio valdžią, bet ant jų visi buvo atvirai padėję, nebent patys irgi norėdavo tokią valdžią pavaizduoti.
  • 1943 metais SS vadas Heinrich Himmler nusprend4, kad čigonai turi būti uždarinėjami į konclagerius ir naikinami taip pat, kaip ir žydai.
  • 1971 metais Intel ėmė gaminti pirmą pasaulyje mikroprocesorių - primityvų ir praktiškai niekam netinkamą 4004, skirtą kalkuliatoriams, bet tai jau buvo naujos IT eros pradžia.
  • 1982 metais šią dieną įvyko legendinės Leonido Brežnevo laidotuvės, kurios buvo transliuojamos tiesiogiai per TV. Leidžiant karstą į duobę, kažkas iš beleidžiančių paleido virvę anksčiau, karstas krito, persivertė ir įstrigo skersas duobėje. Paskui TV transliacija nutrūko. Vėliau tą pačią dieną per žinias jau buvo rodomi kiti, perfilmuoti kadrai, kur karstas į duobę nuleidžiamas be problemų ir jokių strigimų.
  • 1983 kažkokiu būdu Kipras paskelbė nepriklausomybę nuo pats savęs ir taip pavirto į Šiaurės Kiprą ir šiaip Kiprą. Tas Šiaurės Kipras buvo kažkoks turkiškas ir jo nepriklausomybę tik Turkija ir tepripažino.
  • 1988 metais Palestina paskelbė nepriklausomybę, kas yra labai paradoksalu, nes Palestina tėra teritorija, kurioje yra Izraelis. Čia kaip būtų, jei staiga Europa paskelbtų nepriklausomybę nuo Europos Sąjungos - galėtume suprasti, kad kažkas čia ne taip.
  • 2000 metais Vilniaus meras pasidarė Artūras Zuokas, kuris atrodė kad bus geresnis meras, nei Rolandas Paksas, nors abu labu kažkaip buvo išties iš tos pačios partijos.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Internetų naujienos
Padniestrė - daugelio nepastebėta pseudovalstybė, kuri egzistuoja jau nuo 1991, kai Rusija, o tiksliau, anuomet dar byranti SSRS ją sukūrė.

Padniestrė yra ne šiaip sau pseudovalstybė, o tokia, kur seniai egzistuojanti ir visą Rusijos hibridinio karo metodologiją demonstruojanti.

Per 1991-1992 metų karą Padniestrė buvo atplėšta nuo Moldavijos, ten buvo įvestos menamai taikdarių pajėgos iš Rusijos, o paskui paaiškėjo, kad išties ir sukilimas tebuvo tų pačių taikdarių kiek anksčiau sukeltas. Paskui viską toje Padniestrėje susiprivatizavo tie patys sukilėliai, įsteigę kooperatyvą "Šerif", o dabar jie ten viską ir valdo. O 2016 metais dar ir pabandė prisijungti prie Rusijos, tik kad nepaėjo...Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Rektalinė antena - tai naujas išradimas, skirtas 5G ryšiui platinti

Prakeikti mobilūs operatoriai išrado naują implantų rūšį - slaptas rektalines antenas, kurios implantuojamos žmonėms, kai šie nueina pas gydytojus. Žmonės nei neįtaria, kas atsitinka, nes juos apšvitina psichotronas, o tada daktaras, greitai numovęs pacientui ar pacientei kelnes, sukiša anteną į užpakalį.

Kadangi pačioje antenoje yra psichotroninis spinduliatorius, tai jos apspinduliuotas pacientas net nepagalvoja, kad jam ten į analinę angą kažkas įkišta. Tačiau antena spinduliuoja, o jos spinduliuotė ir skleidžia tą 5G ryšį į visas puses. Negana to, tie pacientai, apspinduliuoti psichotronais, paverčiami į robotus, kurie paklusniai vykdo komandas.

Atminkite esminį 5G ryšio nešiotojo požymį - jis visada neigia, kad jo užpakalyje yra rektalinė antena!

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Toksai mielas Pablas Eskobaras siunčia jums šypseną!

Geriausias biznis - aišku, kad narkotikai, o ypač - kokainas, nes duoda didžiausią pelną. O kuo daugiau pelno - tuo daugiau ir pinigų, taip kad kuo daugiau narkotikų - tuo daugiau pinigų!

Tą gerą mintį supratęs, Pablo Eskobaras tapo didžiausiu pasaulyje narkotikų prekeiviu, užsidirbo 25 milijardus dolerių ir netgi nuosavą kalėjimą pasistatė, kuriame apsigyveno su baseinais ir barais, kad valdžia nelįstų su aiškinimais, kad jį reikia pasodinti. Ale vienok reikalai nepaėjo, iš nuosavo kalėjimo teko jam bėgti, o galų gale jis buvo nušautas. Aiškiai, kad iš pavydo...

Daugiau apie mielą didvyrišką Pablo Escobar!


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9