Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pagrindinis puslapis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
S
S
Eilutė 41: Eilutė 41:
 
|-  
 
|-  
 
| style="font-family:Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 105%" |  
 
| style="font-family:Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 105%" |  
{{Internetų naujienos}}
+
 
 +
{{Šablonas:Internetų naujienos}}
  
 
<div style="text-align:right"><small>[[Template:Internetų naujienos|Keisti]]</small></div>
 
<div style="text-align:right"><small>[[Template:Internetų naujienos|Keisti]]</small></div>

14:17, 4 balandžio 2018 versija

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 8 329 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Lituanicon - tai kokie tai riteriai kosmose, su raketomis. Gal visai jau fantastai kažkokie, rašytojai ir filmų mėgėjai?

Lituanicon - tai garsiausias Lietuvoje, o ir aplinkui festivalis-kongresas, kur daugybė susirenka neformalų. Keista, bet netgi kažkokie metalistai ir satanistai tenai apsilanko - nes matyt užsimaskuoja bendrame visokios fantastikos sraute. Ten pat ir kokie tai larpai bei kiti RPG mėgėjai, ir dar furiai, bei visada - dar belenkiek visko iš Japonijos! Ir dar iš Pietų Korėjos!

Aišku, viskas tik dėl to, kad visi dalyviai skaito fantastiką, įvairiais žanrais. Ir todėl gyvena savo fantazijų pasaulyje. Mes neabejojame, kad juos būtų galima nuo tų fantazijų pagydyti, bet gal gydyti visgi nereikia, nes fantazijos būna geros ir virstančios įdomiais renginiais.

Paprastai renginiai būna visokie, pradedant tyčia organizuotomis kažkokiomis ginkluotų larpininkų muštynėmis mediniais kardais ir baigiant StarWars fanų muštynėmis šviesiniais kardais. Pliuys keisti skanumynai, stalo žaidimai, parodos, paskaitos, susitikimai su ryškiausiomis figūromis ir panašiai.

Keista, bet tas pamišimas kažkodėl laikomas kraštutinai aukštu lygiu, kur netgi Andrius Tapinas ateina dalyvauti kaip dalyvis. Nes pasirodo, kad ateiti į Lituanicon - tai panašiai toks pat būtinas lygis, kaip Apple telefonas ar Instagram akauntas.

Ir dar, aišku, Ktulhu. Vienais metais šitie netgi pastatė Vilniuje Ktulhu paminklą. Paskui visokios davatkos rėkė, kad satanistai šitaip miestą išniekino.


Daugiau apie Lituanicon

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png birželio 3 dienos įvykiai
 • 1839 metais koksai tai Kinijos valdininkas Lin Tse-hsü nusprendė sunaikinti 1,2 milijono kilogramų opijaus, konfiskuoto iš Britanijos prekeivių. Tai už tai Didžioji Britanija paskelbė Kinijai pirmą Opijaus karą ir išdaužė, kad daugiau nekonfiskuotų. Nes opijus ir bendrai narkotikai buvo labai geras biznis.
 • 1938 metais III Reichas savo Reichstago sprendimu uždraudė degeneratyvinį meną ir nusprendė jį panaikinti, kad daugiau nebeliktų.
 • 1940 metais šią dieną Vokietija ėmė iš lėktuvų mėtyti bombas ant Paryžiaus.
 • 1944 metais šią dieną naciai sudegino Pirčiupius. Visi kaimo gyventojai buvo suvaryti į kelis pastatus, užrakinti, tada pastatai apipilti benzinu ir padegti. Žmonės sudegė gyvi.
 • 1946 metais Vengrija išleido didžiausio nominalo pinigus pasaulyje, nes SSRS pastatytų komunistų tikslingai sukelta hiperinfliacija viršijo visus įmanomus rekordus. Taigi, šią dieną buvo išleisti milijardo milengų banknotus. Milengas - tai buvo milijonas pengų, o pengas - tai buvo tasai vengriškas pinigas. Tiesa, greitai ir šie nominalai pasidarė nerimti, nes atsirado ir dar didesnės sumos, o tada ir B.-pengas, kuris reiškė milijardą pengų, o paskui ir dar didesni pinigai. Tai galų gale, kai hiperinfliacija baigėsi ir Vengrija įvedė forintą, tai 400 oktilijonų pengų atitiko tą vieną forintą. Nežinom, kiek tai milijardų ar trilijonų būtų, bet matyt daug milijardų ar trilijonų, o gal ir kvadrilijonų milijonų milijardų, čia patys nežinom, labai daug. Tai Vengrijos rekordų iki šiol niekas nesumušė, netgi Zimbabvė.
 • 1959 metais Singapūras priėmė savo konstituciją ir gavo savivaldą. Paskui jis bandė prisijungti prie Malaizijos, bet vos po kelių metų išstojo ir toliau jau pats tvarkėsi. Tai galų gale gavosi taip, kad Singapūras liko turtingas, o Malaizija ne. O dar, Singapūre negalima šiukšlinti ir spjaudyti ant žemės, nes už tai gali ir pasodinti, ir dar lazdų duoti. O už narkotikus tai išvis gali baigtis blogiau, nei dar kur nors.
 • 1973 metais kažkur Prancūzijoje nukrito sovietinis keleivinis viršgarsinis lėktuvas Tu-144, tai po to jau Vakaruose jis nebeskraidė, o ir SSRS viduje irgi nelabai buvo naudojamas.
 • 1988 metais šią dieną Lietuvos Mokslų Akademijoje buvo suburta Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio pati pradžiausia pradžia - Sąjūdžio iniciatyvinė grupė. Grupėje buvo 35 nariai. Kai kurie iš jų, kaip vėliau paaiškėjo, buvo KGB agentai, kai kurie - taip ir nepaaiškėjo, bet nepaisant jokių KGB norų viskas baigėsi tuo, kad Sąjūdis laimėjo ir Lietuva atgavo laisvę.
 • 1989 metais šią dieną Kinija pasiuntė kariuomenę į Tiananmenio aikštę. Tai paskui įvyko žudynės, po kurių visas pasaulis suprato, kad Kinija nėra demokratiška, o tiktai vaizduoja demokratiją, ir vaizduoja tik tol, kol nori. O paskui - žudo žmones masiškai.
 • 2006 metais Juodkalnija paskelbė nepriklausomybę nuo Serbijos, kuri vis dar vaizdavo, kad ji yra Jugoslavija. Tai vat daugiau nuo šios dienos jau nebevaizdavo.
 • 2009 metais Valstybės kontrolė nustatė, kad Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) tinkamai nekontroliuoja apygardų ir apylinkių rinkimų komisijų pirmininkų finansinės veiklos, nes trūksta teisinio šių santykių reglamentavimo.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Internetų naujienos
Liuksemburgas - pinigais taip aptekęs, kad ir herbas atatinkamas.

Liuksemburgas yra gal būt viena iš mažiausių normalių pasaulio valstybių, o gal didžiausia mikrovalstybė, nes gyventojų skaičiumi gal netgi mažesnis, nei Vilnius, o ir plotą turi nedidelį. Bet vienok pagal savo politinę ir ekonominę galią šita maža valstybėlė yra labai nemenka.

Pilna tenai visokių bankų ir visokių korporacijų būstinių, nes mokesčiai maži, o garantijos visiems išskirtinai geros. Taigi šitaip ir prasisuka pinigai. O paskui visi stebisi, kodėl čia tasai Liuksemburgas buvo ir Europos Sąjungos, ir NATO iniciatorius.

Kartais valstybės didumas būna kažkiek apgaulingas...


Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Netgi Pipedija palaiko kovą prieš koronavirusą, nes turime sustabdyti šitą blogį, negeras tai dalykas

Visas pasaulis po truputį kraupsta, kai nekaltas peršalimo viruso variantas tapo mirtina liga, žudančia tūkstančius žmonių. Ir tai dar tik pradžia - prognozės sako, kad koronaviruso sukeliama liga persirgs apie 60% žmonių, o iš jų apie 3% mirs. Tai visiškai nejuokinga, juoba kad ryškiai matomas ir eksponentinis augimas, taip kad saugokitės.

Kaukė - ne tik gerai, bet ir madinga, ir gražu. Kas be kaukės - tas dibilas!

Kadangi netgi Pipedija specialiais atvejais vietoje nesąmonių ima duoti tikrą informaciją - tai mes čia ir duodame jos, kad koronavirusas būtų nugalėtas:


Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Toksai mielas Pablas Eskobaras siunčia jums šypseną!

Geriausias biznis - aišku, kad narkotikai, o ypač - kokainas, nes duoda didžiausią pelną. O kuo daugiau pelno - tuo daugiau ir pinigų, taip kad kuo daugiau narkotikų - tuo daugiau pinigų!

Tą gerą mintį supratęs, Pablo Eskobaras tapo didžiausiu pasaulyje narkotikų prekeiviu, užsidirbo 25 milijardus dolerių ir netgi nuosavą kalėjimą pasistatė, kuriame apsigyveno su baseinais ir barais, kad valdžia nelįstų su aiškinimais, kad jį reikia pasodinti. Ale vienok reikalai nepaėjo, iš nuosavo kalėjimo teko jam bėgti, o galų gale jis buvo nušautas. Aiškiai, kad iš pavydo...

Daugiau apie mielą didvyrišką Pablo Escobar!


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9