Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Priešingridų sąrašas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Priešingridų sąrašas - tai svarbiausi priešingridai, kurie yra atvirkščiai, negu visokie užingridai. Tikrą teisybę žino kiekvienas priešingridas - Ingrida Šimonytė yra pragaro išpera, klausosi Metallica dainų ir naktimis verda iš žalstiečių mirtiną narkotinį viralą, iš kurio gauna adrenochromą. Paskui tuo adrenochromu girdo visokius konservatorius, kad šie leistų jai užvaldyti valstybę.

Tai štai, tiktai patys drąsiausi, narsiausi, sąžiningiausi ir doriausi Seimo nariai, kuriuos apšvietė dora, darna ir skaista, išdrįso niūrią 2020 metų lapkričio 24 dieną stoti į kovą ir pabalsuoti prieš Ingridą Šimonytę ir jos tapimą ministre pirmininke.

Pipedija su pagarba, meile ir šventu žagsuliu braukia netyrą ašarą, vardindama šiuos iškilmingus, dvasingus Seimo narius, kurie balsavo prieš Ingridos Šimonytės vykdomą valdžios uzurpaciją[1]:

Dėkui jums, brangūs Seimo nariai, tautos gelbėtojai, šventi kovotojai prieš prakeiktų konservatorių ir liberalų kėslus!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1283481/seimas-nusprende-simonyte-taps-naujaja-lietuvos-premjere