Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Lapkričio 24

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Lapkričio 24" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Lapkričio 24 - tai mėnesio Lapkričio diena, kuri yra žymima skaičiumi 24. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Lapkričio 24 diena dažniausiai būna kartą per metus, Lapkričio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Lapkričio 23 ir prieš Lapkričio 25 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1859 metais toksai Charles Darwin paskelbė savo knygą apie evoliucijos teoriją, tai visą tiražą žmonės išpirko per vieną dieną, ale ir dabar dar atsiranda tokių, kurie netiki
  • 1963 metais buvo nužudytas toksai Lee Harvey Oswald, tas pats, kuris nužudė John Kennedy, ir tas pats, kuris kiek anksčiau buvo pabėgęs gyventi į SSRS, kur neaišku ko mokėsi, bet paskui vėl grįžo į JAV, o tada jau nužudė Amerikos prezidentą
  • 1971 metais įvyko vienintelis keleivinio lėktuvo užgrobimas, kur užgrobėjas taip ir nebuvo identifikuotas. Kažkoks grobėjas, esą vardu-pavarde Dan Cooper, užgrobė lėktuvą, gavo 200 tūkstančių dolerių ir parašiutų, o paskui iš skrendančio lėktuvo iššoko į neaišku kur. Kaip paskui paaiškėjo - neužsimušė, bet kažkur visgi prapuolė.


Dar apie Lapkričio 24

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Lapkričio 24: