Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Gruodžio 24

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Gruodžio 24" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Gruodžio 24 - tai mėnesio Gruodžio diena, kuri yra žymima skaičiumi 24. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Gruodžio 24 diena dažniausiai būna kartą per metus, Gruodžio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Gruodžio 23 ir prieš Gruodžio 25 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

O vat štai kas anksčiau kadaise šią dieną įvyko:

  • 1865 metais įkurtas Ku Kluks Klanas, kad kovotų už meilę ir gėrį
  • O 1913 metais JAV įvyko Italų salės skerdynės, kur laukinio kapitalizmo vardan buvo sušaudyti 73 žmonės, šventę Kūčias. Tarp žuvusiųjų buvo 59 vaikai. O sušaudyti visi buvo todėl, kad tėveliai streikavo, nes vertelgos pinigų nenorėjo duot ir šeimos badavo
  • O vat 1914 metais įvyko stebuklingos Kalėdų paliaubos, kai kareiviai, milijonais mirę I Pasaulinio karo mūšiuose kažkodėl ėmė ir sudėjo ginklus, ėmė eiti vieni į kitų apkasus, keistis dovanėlėmis, sveikinti vieni kitus ir taip toliau, nes niekas nenorėjo mirti. Kariaujančių vyriausybių viduje po šio įvykio prasidėjo isterikos, o cenzūra visose tose šalyse uždraudė apie tai ką nors rašyti.
  • O 1968 metais Apollo-8 ėmė suktis aplinkui Mėnulį, nors tenai ir nenusileido, bet visvien parodė pasauliui, kad žmonių skrydis į Mėnulį yra įmanomas
  • O 1989 per SSRS kažkokių ten liaudies deputatų suvažiavimą tokio Aleksandro Jakovlevo teikimu buvo nagrinėjamas Molotovo-Ribentropo paktas, su visais slaptaisiais priedais dėl Lietuvos ir kitų šalių užgrobimo. Suvažiavimo sprendimu paktas pripažintas neteisėtu, o jau paskui tuo remiantis Lietuva ir pareikalavo sau nepriklausomybės.


Dar žr.

Yra ir daugiau mėnesių, kur būna 24 diena. Štai tokių mėnesių dienų sąrašas: