Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Matrica Lietuvoje

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Matrica Lietuvoje - kažkoksai iš Feisbuko veikėjas, jau visus apkomentavęs apie tai, kaip baisus yra Eurosajūzas ir kad reikia nuo jo skirtis ir jungtis prie Rusijos, nes tenai būsią geriau. Aišku, kad dėl visko kalti iliuminačiai, nes kaip kitaip ką nors paaiškinti?

Baisia nekenčia ta Matrica Lietuvoje visokio NATO, nekenčia ir skalūnų, bet užtat myli Putiną ir dvelkia nostalgija SSRS. Savo savybėmis kažkaip labai primena tokį Kantą, bet pakol šis tylus internetuose, tai vis bendrauja su kažkokia Magdalena Šventąja, nuolat rasdamas bendrą kalbą ir gilų palaikymą, nes juk aišku jiems, kad prie ruso buvo geriau.

Dar ten kažkaip vis skleidžia tokio sąjūdžio Būkime Vieningi idėjas, o ir šiaip kažkokia propaganda užsiima... Dargi gandai eina, kad menamai tai ne kas kitas o vienas iš anų vieningųjų Vygantas Kelertas.

Trumpai tariant, kažkokie antagonistiniai kliedesiai pramaišiui su sąmokslo teorijomis.


Dar žr.

  • Kantas - irgi su panašiais kliedesiais, dargi tokiais panašiais, kad daugelis painioja