Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Magdalena Šventoji

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Crystal Clear action lock.png

Šis puslapis yra užrakintas nuo redagavimo tol, kol iškilę nesutarimai bus išspresti diskusijose.
Užrakinimas dar nereiškia dabartinės versijos pripažinimo. Tai tik reiškia, kad užpiso užkniso kaitaliojimas.

Štai tokį paveiksliuką užsidėjusi Magdalena Šventoji dvasingai skleidžia teisibę internetams

Magdalena Šventoji - kažkokia garsi ant Feisbuko persona, kurios visur pilna, nes ji lenda kur papuola, taip kad jau pakliuvo į žinomiausiųjų tarpą, mat kovoja su Ševronu, skalūnais, Europos Sąjunga, NATO ir taip toliau, o taipgi sako, kad reikia atkurti SSRS ir Putinas yra gelbėtojas.

Visur jos pilna, visokios informacijos srautai didžiuliai, taip kad laukiame, kol ir į Pipediją ateis, kad tvarką padarytų, gal gi ir su savo draugeliu Matrica Lietuvoje - parašys čia visą teisibę, kad žmonės žinotų.

Dar pakolei kas Magdalena Šventoji vis siejasi su kažkokiu ten sąjūdžiu - Būkime vieningi, bet matyt tik tol, kol atitinka interesus kažkokius.


Dar visokios pastabos

Išties tai buvo kadaise tokia Šventa Magdalena, kuri pagarsėjo stebuklu, kai pakliuvo į viešnamį dirbti prostitute, tai kiek ten ji dirbo - nelabai aišku, bet visa paskui apaugo plaukais taip smarkiai, kad visas savo gėdingas vietas paslėpė po visa ta augmenija. Turėjo atrodyti baisiai. Užtat čia matyt kažkaip viskas siejasi...