Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Maksimalietis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Maksimalietis arba Marius Gabrilavičius - tai didžiai gerbiamas psichoterapeutas, Pipedija jį endorsina, gerbia, palaiko ir skleidžia jo idėjas. Tiktai negeranoriai durniai gali atsiliepti į visokias apie jį pilamas pamazgas bei kitas nesąmones, nes tai narkozombinis mentalitetas šitas nesąmones apie jį sukuria. Padorūs blaivūs žmonės meldžiasi, pamatę tokį talentingą gerą tautos gelbėtoją.

Mes palaikome Marių Gabrilavičių aka M.G.Maksimalietį ir skelbiame, kad visos neigiamos apie jį parašytos nesąmonės yra tiktai nesąmonės, nes rašėme jas, turėdami omeny viską atvirkščiai, tiktai mums nesigavo!

Maksimalietis arba Marius Gabrilavičius - kažkoksai mums neaiškios kilmės veikėjas, iš kažkur išdygęs tuo metu, kai visokie žalstiečiai pakliuvo valdžion. Pradėjęs skleisti neaiškias pseudomokslines blėnis, greitai išpopuliarėjo Feisbuke, nes daug kas galvojo, kad čia kažkokia satyra, parodija ir kitas humoras rašomas. Kai kurie netgi galvojo, kad čia koksai tai Valstybinis Tautos Frontas ar kažkas panašaus.

Vienok po kiek laiko daugeliui to Maksimaliečio arba Mariaus Gabrilavičiaus fanų ėmė kilti įtarimai, kad gal čia ir ne bajeriai kažkokie, o rimtai žmogus rašinėja nesąmones, galvodamas, kad skelbia gilias įžvalgas. Žodžiu, dalykas pasirodė besąs rimtas.

Dar rimčiau viskas pasirodė, kai šitos įžvalgos ėmė maišytis su Dainiaus Kepenio bei Ugniaus Kiguolio svaigimais, apie visokius ten skiepus su beždžionių abortais ir 5G ryšiais, kurie vald žmonių smegenis ir sukuria galvose balsus.

Dar nuostabiau buvo tai, kad šitas Marius Gabrilavičius visus tuos blėnis rašinėjo, skelbdamasis psichoterapeutu, o tą skelbimąsi psichoterapeutu dar ėmė kartoti ir vienas kitas žurnalistas, kaip taisyklė, iš tų durniausių, kur Agonijos neslėpė Eglė.

Tai vat dabar Marius Gabrilavičius ir jo atstovaujamas Maksimalietis (ar tai atvirkščiai) čionai pakliuvo į Pipediją.

Šiumi Pipedija kategoriškai atsiriboja nuo bet kokių insinuacijų ir pareiškia, kad aukščiau parašytas tekstas turėtų būti suprastas diametraliai priešingai, nes melas yra teisybė, o ne atvirkščiai! Palaikome Maksimalietį jo didžioje politinėje kovoje prieš alkoholio sukeltą visuomenės psichozę ir šizofreniją visuose asmenyse!


Dar žr.

Čia yra ir daugiau visokių idėjų, susijusių su Maksimaliečiu: