Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Narkozombinis mentalitetas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Narkozombinis mentalitetas - tai čia tas mentalitetas, kur Maksimalietis išvedė, kad dėl to mentaliteto žmonės būna alkoholikai ir narkomanai. Šitas mentalitetas žmones išvaro iš proto ir tada jie nori alkoholio, cigarečių ir kitų narkotikų, ir už juos visaip agituoja, apvilkdami viską į savo demagogijas ir menamai racionalias šnekas.

Norint narkozombinį mentalitetą panaikinti, reikia visus tuos narkozombintus asmenis gerai patvarkyti, mes tai pipediškai siūlome suvaryti visus į kažkokias tai privalomojo auklėjimo stovyklas ir surengti jiems kažkokią kultūrinę revoliuciją, kad jiems visiems prašviesėtų smegenys.

Po tinkamo smegenų prašviesinimo bei kitų mokomųjų-auklėjamųjų procedūrų, narkozombinio mentaliteto asmenys gali ir pasitaisyti, o jei nepasitaisys, tai turės galimybę gauti narkomano pažymėjimą ir su juo tada galės sau narkašintis visokiu alumi, degtine, vynu, šampanu, konjaku, likeriu, brendžiu, viskiu, samane ir kitais gėrimais, o taip pat galės rūkyti pypkę, cigarą, cigarilę ir cigaretę - ko tiktai norės.

Užtat tie, kas nepaklausys ir nepasitaisys, tai turi būti priverstinai gydomi specialiose gydymo įstaigose. Kadangi visi puikiai žino, kad alkoholis bei tabakas - tai nuodai, šitai reiškia, kad žmonės, kurie juos vartoja, sukelia pavojų savo ir aplinkinių sveikatai ir gyvybei. O tai reiškia, kad jie turi būti priverstinai gydomi psichiatrinėse ligoninėse. Tam būtina ir priverstinė hospitalizacija, kuri būtų vykdoma visiems, kas tik bus pastebėti vartojantys alkoholio ar nikotino turinčius produktus.