Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Igoris Molotkovas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Igoris Molotkovas - mūsų dienų herojus, o kaip skelbė policija - esą kažkoks psichas, bet kaip paaiškėjo - tiktai narkomanas, sėdo į kalėjimą už tai, kad pagrobė automatą, o paskui juo ginkluotas, važinėjo troleibusais, kol šimtai pareigūnų šukavo visą Vilnių. Galų gale Igoris Molotkovas buvo pagautas ir visi liko nekalti, išskyrus patį bėglį, kuriam teko bene keturi metai įkalinimo.

Ilgą laiką vis minimas, Igoris Molotkovas įsirašė į visokias istorijas ir dabar žinomas plačiau, negu koks nors populiarus estrados dainininkas ar kokios nors prastesnės partijos lyderis.

Kaip kartą pareiškė toksai Andrius Tapinas: "Lygiai prieš trejus metus Lietuvoje buvo sukonstruotas Skvernelis. Vieno bičo dėka, kuris pasiskolino automatą, nes norėjo pasiimti daiktus"

Gi išties sako, kad taip ir buvo: "Aš tiesiog norėjau namuose susirinkti daiktus, nes kiek kartų mane uždarydavo į areštinę, visada prašydavau, kad mane prieš tai nuvežtų į namus pasiimti asmeninių daiktų, bet jie niekada nevežė".


Igoris Molotkovas politikos istorijoje

Dabarties gi visokie politologai aiškina, kad Igoris Molotkovas buvo ne kas kitas, o drugelis, kuris sukėlė audrą, nes kažkaip ten gavosi, kad kai jis pabėgo ir dėl to lyg ir turėjo apsilažalinti ir atsistatydinti visa policijos vadovybė, o ypač - VRM ministras Saulius Skvernelis, nes gi suprantat kaip - iš policininkų automatą pavogė. O neatsistatydino, negana to, kai tuometė Seimo pirmininkė, kažkokia Loreta Graužinienė, kaip antras asmuo valstybėje, pasiteiravo, kas čia per bardakai ir ką Vidaus reikalų ministras darys dabar, kad pagautų tą Igorį Molotkovą, tai Saulius Skvernelis ją kažkaip apliojo ir pareiškė, kad ji jam nesipainiotų.

Tai rezultate kažkodėl Loreta Graužinienė, kuri jau iki tol buvo kažkokia lyg kokia nuograuža, iš kurios tyčiojasi visa pLietuva, tapo dar didesnių patyčių auka, o štai Saulius Skvernelis kažkaip iš visos tos istorijos ne tik kad sausas išlipo, bet dar ir populiarumo prisiaugino.

Čia Pipedija retoriškai klausia: kaip gaunasi, kad žmonės džiaugiasi ministru, kuriam vadovaujant, kažkokie narkomanai pavagia iš policininkų automatus, o paskui visą dieną tūkstančiai policininkų, suvežtų iš visos Lietuvos, šukuoja sostinę ir to narkomano surasti negali, o tas narkomanas tuo tarpu sau miega savo namuose, kažkur tualete užsidaręs. Čia mes atsakome į tą klausimą labai paprastai: aplink vieni durniai ir šizofrenija yra apimanti visą valstybę nuo pat pagrindų, todėl geriau jau mumis netikėkite, nes dar paaiškės, kad labiausiai išdurnėjusi Pipedija sveiko proto turi daugiau, nei visa valdžia kartu paėmus. Kas, beje, visiškai nenuostabu, nes taip ir yra. Nes nors Pipedija sveiko proto neturi nei kiek, valdžia turi dar mažiau, o rinkėjai dar mažiau netgi už valdžią.

Todėl grįžtant prie visos politikos, čia turim pasakyti, kad kadangi Igoris Molotkovas pavogė automatą, tai Saulius Skvernelis išpopuliarėjo. O kadangi išpopuliarėjo, tai tapo sąrašo lyderiu valstiečių-žaliųjų partijoje, o dėl to ta partija laimėjo 2016 rinkimus į Seimą, o dėl to vietas prarado Darbo partija, o taip pat Ramūnas Karbauskis tapo viso ko vadu, o dėl to jau dabar visokie politologai nežino, kuo viskas Lietuvoje baigsis.