Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Politika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Politika išties tai prie lovio: visi kiaulės, pašaras prastas, bet daug, užtat nuolatinės grumtynės, žviegimas, kriuksėjimas, o aplink - mėšlo kalnai, gi kiekvienas kuilys ar kiaulė vis taiko pro mėšlą pranert tiesiai prie lovio, gi kiti - taikosi lipt per galvas.

Tai dar garsusai George Orwell rašė, kad visi gyvuliai lygūs, bet kai kurie, tobiš įvairios kiaulės ar politikai - lygesni už kitus. Taip kad kaip čia nepritarsi, kai matai visą tai visame gražume.

Tai populizmas ir visokios ideologijos pramaišiui su tarpusavio paplavomis, bet juk smagu, nes pašaras nemokamas ir už dyką, tik kad daugelis kiaulių, katros geriau atsišeria ir laiku nesuskumba dingt, rizikuoja pakliūt po mėsininko peiliu, katrą pamačiusios, pirma naglai užkriokia "neatsistatydinsiu ir viskas", o jau paskui visi išgirsta priešmirtinį politinį kvyksmą "taip visiems bus geriau".

Ir nieko nekeičia nei partija, nei iškilmingas veidas, sakantis "aš doras ir už tautą, už mūsų ir jūsų gerovę, nusipelnėm gyventi geriau, santarvė ir demokratija, socialinė parama ir smulkus verslas, apribosim vertelgų siautėjimą, išspręsim emigracijos problemas" ir taip toliau. Visi žino, kaip ten yra iš tikrųjų ir kur čia toji tiesa...