Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Diana Nausėdienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Diana Nausėdienė per Lietuvos prezidento rinkimus švenčia pergalę, ir visi supranta, kas yra kas

Diana Nausėdienė - taigi žymi ir iškili asmenybė, Lietuovs vadovė ir galva, nes būtent jos žodis yra neabejotinai lemiamas, nes kiti šitiek daug neabejotinai nelemia. Pipedija žavisi aukščiausia šalies ponia ir labai norėtų būti kaip ji, bet deja, nepavyks, nes ne kiekvienas ir ne kiekviena tokia gali būti. Todėl iš pavydo ir rašinėjame čia nesąmones, nes daugiau neturime ką pasakyti.

O dar Diana Nausėdienė garsėja išskirtinai žaviais, gražiais ir pavydą keliančiais apdarais, drabužiais, bei yra tarptautinio etiketo žinovė.

Diana Nausėdienė ir Lietuvos Davosas

O kartą vyko toksai Lietuvos Davosas, kuris yra tiek niekam nežinomas, kad niekas apie jį nebūtų ir girdėjęs, ir žinojęs. Bet vat kažkaip organizatoriai sugebėjo prisikalbinti Dianą Nausėdienę, kad toji tenai ateitų kažką pašnekėti. Tai ji ir atėjo, ir pašnekėjo. Tai paskui buvo kalbos, kad čia prieš ją buvo organizuotas puolimas, kuriam visam vadovavo kažkoksai Andrius Tapinas, iš pavydo čia viskas. Tai šitaip ir Gitanas Nausėda sakė, tai neturime kuo čia nei suabejoti.

Tai tame Lietuvos Davose gerbiamoji Diana Nausėdienė išsakė tokias štai mintis:

"Švietimo sistemoje dirba 79 proc. moterų, bet jeigu mes pasižiūrėsime į švietimo sistemos rodiklius, mes pamatysime, kad pagrindiniai rodikliai, tie, kurie turėtų augti, nuolat smunka žemyn"
"Gausiai finansuojama švietimo sistema išleidžia į gyvenimą žemo žinių lygio jaunuolius"

Tai dėl to paskui labai putojosi ne tik Andrius Tapinas, bet ir daug mokytojų, mokinių ir jų tėvų, nes jie nesugeba suprasti, kaip išties yra.

Dar Diana Nausėdienė sakė štai tokią protingą mintį, kurios nesupratome nei mes, nei kas nors kitas. Tai šita mintis yra įrodymas, kad ji labai protinga:

"Kaip verslas, kasdien susidurdamas su bet kokiais iššūkiais savo srityje ieško optimalaus sprendimo, ieško geriausios investicijos, geriausio rezultato, lygiai taip pat ir visuomenė visuomeninės diskusijos būdu, akademinės minties, ekspertinės minties, kiekvieno atskirto subjekto minties dėka konsoliduojant, prieinant prie vertingo, turiningo sprendimo bet kurioje srityje, tai yra, iš tikrųjų, naujas žingsnis gerovės link. Ir įtraukimas visuomenės į diskusijas, išdiskutuojant giliai klausimą, tai yra sprendimas"

Dar Diana Nausėdienė sakė ir šiuos dalykus:

"Mūsų viešoji erdvė stokoja faktų. Tikrų įvykių reportažų, tikros informacijos"
"Plėtokime diskusiją, kad diskusija netaptų subjektyvių nuomonių įkaite"

O į klausimą apie tai, kaip vertina Dalią Grybauskaitę, sakė maždaug taip:

"Kaip autokratinio valdymo lyderę ir brandžioje demokratijoje visuomenė paprastai pereina nuo autokratinio valdymo į visuomenės konsolidavimą."

Tai paskui tasai Andrius Tapinas labai putojosi, kad pilna visur tikrų įvykių reportažų, informacijos ir faktų, ir stinga jų tiktai tiems, kas faktų neklauso, o klauso tik paskalų beigi gandų, ir kad diskusijos esmė ir yra subjektyvių nuomonių apsikeitimas, gerinimas ir analizavimas, ir kad Grybauskaitė negalėjo būti autokratine, nes Lietuva yra parlamentarinė ir autokratai čia iš principo negali būti ir valdyti, nes tai nėra įmanoma.

Tai čia mes nuo Pipedijos tau sakome, Andriau Tapinai, nieko tu nesupranti ir geriau jau tu čia patylėk, jei neturi ką pasakyti. Ką tu pasiekei gyvenime? Koksai tavo gyvenimo tikslas, kokia tavo paskirtis?


Dar žr.

Be Dianos Nausėdienės Pipedija žino ir daugiau panašias pavardes turinčių vardų: