Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Nuolaidos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Tai išties gal tokia nuolaida ir geriausia, nes bent jau žinai, kad proto nepisa pardavėjai visokie...
Čia teisingai Nuolaidų ieškoma! Labai didelės Nuolaidos! Kiečiausia nuolaida "Pirk vieną, mokėk už du" - paprastai taip ir būna viskas...

Nereikia aiškinti, kad nūnai Lietuvoje nuolaidų sistemos tėra akių dūmimas. Tik karts nuo karto koks nors bėdos prispaustas BMS Megapolis ima ir iš tikrųjų po pigiajskaj viską paleidžia. Tai čia galima irgi galvoti, kad jei jau Nuolaidos, tai ir Bankrotas neužilgo. Arba Restruktūrizacija...

Kiek atsimename, nuo Krizės pradžio visoks Alus vis pigo ir pigo, Vodka irgi. Tik dabar nifiga ji pigiau nekainuoja, nu gal centu kokiu. O didieji prekybos centrai, paprastai žeriasi didžiulius pelnus (680 mln.?)

Nuolaida - tai kaip dovana, paprastai būna daroma paprastai: parduotuvė padidina kainas kam nors, tada sumažina iki tokių, kaip ankstesnės, o tada visiems rėkia, kad nuolaida! Ir, svarbiausia, nieks negali apkaltinti, kad kažkas neteisingai, nesgi išties kainą sumažino!

Taip kad durniai visokie patiki ir eina leisti savo pinigus, o vertelgos rankas trina. Vertelgos dabar be nuolaidų kaip mocas be tekinių.

Dar yra toks Vidmantas Nuolaida, ale tasai su nuolaidomis gal ir nelabai ką bendro beturi...