Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Elena Leontjeva

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Tokia miela, tokia graži, įtakingiausia Lietuvos moteris

Elena Leontjeva - gi ne kas kitas, kaipo pagrindinioji LLRI įkūrėja, nuostabi ir žavinga moteris, ilgai buvusi to pat LLRI vade ir įtakojusi visokias gi bankines valiutines ir ekonomines reformas Lietuvoje kaip niekas kitas.

Tai čia būtent josios nuopelnas yra toji garsioji valiutų valdyba, kuri neleidžia lito devalvuoti, ir visi ten gudrūs aiškinimai, esą čionai Lietuva gali paneigti visus pasaulinius dėsnius irgi juos paneigia, kad auganti ekonomika gali be devalvacijos apsieit. Tai dabar kai devalvuojasi atlyginimai, devalvuojasi vartojimas ir devalvuojasi vidinė ekonomika, vietoj to, kad devalvuotųsi tik litas užsienio valiutų atžvilgiu - tai irgi Elenos Leontjevos nuopelnas.

Ogi pasirodo gandai esą teigią, esą viskas daug paprasčiau, nei kas galėtų pagalvot: šioji tiesiog yra vieno iš turtingiausių Lietuvos žmonių - Igorio Leontjevo žmona, tai jei litas devalvuotųsi, tai labai daug pinigų prarastų. Tai čia dar galim prisiminti, kad ir Darius Mockus - MG Baltic savininkas, tai irgi LLRI įkūrėjas, tai šitas gi irgi turi daug kapitalo irgi iš importo daug uždirba, tai irgi devalvacija jam nenaudinga. Ir dargi irgi visa šioji grupelė daugybę NT turi, tai dabar padarykit sau išvadą, kodėl konservai to NT iki šiol neapmokestina, nors ir krizė, ir kodėl tas NT bendroves taip gelbsti...

O tai dar Elena Leontjeva ilgai buvo Valdo Adamkaus patarėja ir vis trynėsi su valdžia, taip kad įtaka didžiulė. Netgi galima sakyti, kad viena iš pačių įtakingiausių Lietuvos moterų ever, nors ir užsimaskavusi ir nesiafišuojanti gerokai...

Dabar gi Elena Leontjeva siejama su LLRI skelbiamomais Sodros panaikinimo planais, kaip jų pradinė iniciatorė dar 2009 pavasarį, pagal šias reformas gautųsi, kad varguoliai, kurie neužsidirbo, tegul ir neturi tų pensijų - taip ir visos sodrinės pinigų bėdos išsispręstų, nes ir Sodros taip gi neliktų.

Dar žr.