Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Kaetana Leontjeva

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Kam tie skaičiai, jei aš tokia graži!

Kaetana Leontjeva - jaunutė, bet žavi pseudoekonomistė-ekskrementalistė, atstovaujanti LLRI propagandas beigi besiskelbianti besanti ekspertė, nors akivaizdu, kad tikra egzpertė. Šiaip jau niekuo ji mums neįdomi, tiesiog norim surinkti čia sąrašėlį degeneratyvinius kliedesius spaudoje skleidžiančių veikėjų, tai ir sukūrėm šitą puslapį.


Visokie Kaetanos Leontjevos pasisakymai

  • Įvedus progresinius mokesčius, padidėjęs daugiau uždirbančiųjų apmokestinimas taptų darbuotojų našumo stabdžiu: turtingųjų baudimas už tai, kad jie našesni, neskatintų kitų žmonių dirbti našiau. - čia šitaip Kaetana Leontjeva nesugeba prie 2 pridėti 1 ir naiviai galvoja, kad progresinis mokesčių tarifas reiškia, jog daugiau uždirbantys gaus mažiau, nei mažiau uždirbantys.

Kaetanos Leontjevos giminystės ryšiai

Monika Bončkutė, išgarsėjusi kaip Lietryčio autorė ir pasiekusi pigaus populiarumo kaip buvusi Andriaus Užkalnio žmona. Apie neilgai trukusią santuoką beigi jos kelius o taip pat klystkelius parašė populiarioje knygoje "Namie su drakonu: ko nemato skaitytojai" (Vilnius, 'Vaga', 2008).

Kas akivaizdu iš išvaizdos, Kaetana yra Monikos Bončkutės sesuo. K.Leontjevos ir M.Bončkutės (tikroji pavardė redakcijai žinoma) keliai išsiskyrė, M.Bončkutei susidėjus Čikagoje su Andrium Užkalniu, abejotinos reputacijos aferistu ir turgaus lygio rašytoju ir publicistu. Kaetana nepritarė jaunos, nepatyrusios gyvenime sesers susižavėjimui, kalbėjo apie šeimos reputacijai kylančią grėsmę ir ne kartą mėgino ją perkalbėti, tačiau Monika jai šaukė "nemokyk manęs gyventi, tu visada man pavydėjai kad aš jaunesnė ir gražesnė", ir tarp seserų perbėgo juoda katė.

Kai kokie šito visko aspektai yra papasakoti Monikos Bončkutės knygoje "Namie su drakonu: ko nemato skaitytojai".

Po to, kai M.Bončkutė visgi išsiskyrė su triukšminguoju Užkalniu, ji bandė vėl sutaisyti santykius su seserimi Kaetana, bet tai nepavyko, kadangi paaiškėjo, kad minėtosios skyrybos neapsiėjo be Kaetanos pagalbos Vilniuje, kurios paklodžių kėtoti mums neleidžia žurnalistų etika. Meksikietišką muilo operą primenančioje istorijoje niekas nebuvo be nuodėmės, ir tik A.Užkalnio sesers B.Nicholson dėka Užkalnis buvo įkalbėtas palikti tą širšių lizdą ir užsiimti kilnesne veikla.