Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Roma Katinienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
15:34, 11 vasario 2012 versija, sukurta JonasS (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Roma Katinienė - Kauno policininkė, sukilusi prieš valdžią - profsąjungos lyderė. Bedirbdama teisėsauginį darbą, atrado, kad jos kabinete Žaliakalnyje prikaišiota visokios pasiklausymo įrangos - matomai, norėta susekti, ką ji ten profsąjungose daro. Tai šitai išvirto į policijos mitingus ir streiką Kaune, tuo ir išgarsėjo per Lietuvą.

Tai Kauno apskrities policijos vadas Algirdas Kaminskas ta proga pareiškė, kad nepateisina, bet viską neigė. Tai kaip dabar juo tikėt?

Todėl Pipedija viešai skelbia: mes už teisėtą teisėsaugą, mes prieš pareigūnų terorą, mes prieš cenzūrą, mes palaikome kovotojus už laisvę!