Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rimas Šapauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
15:55, 19 balandžio 2020 versija, sukurta Makštutis (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Rimas Šapauskas - legendinis šoumenas, įžymybė, kartu su Algiu Ramanausku kūręs Radioshow ir taip sudrebinęs Lietuvą. Dargi taip, ka diki šiol, praėjus ketvirčiui amžiaus, vis žmonės prisimena ir purtosi iš siaubo.

Žymusis ir ryškiausias Rimo Šapausko personažas - baisusis Budulis, visas juodomis lūpomis ir kraupiai gąsdinantis žmones. Sėdintis kalėjime ir baisiai kriokiantis. Ne veltui jis šitaip kelia pagarbą.

Dėl brutualaus Budulio buduliškumo Rimui Šapauskui visi jaučia pagarbą ir nedrįstai plūstis taip, kaip plūstasi ant Algio Greitai. Nes Budulis kelia pagarbią baimę.


Visokie gandai

Čia taip kažkoks nedasimasturbavęs anonimas mums čionai rašo apie Rimą Šapauską, taip kad apie tai, kuo tasai anonimas nuskriaustas, tai galit pasidaryti išvadas matomai nesunkiai gal:

  • Rimas Sapauskas felacijos meistras gime 1981, mire-2009. Isgarsejo savo varpos ciulpimo technika visame pasaulyje.

Tai mes čia užtikrintai paaiškiname, kad tasai anonimas, kuris čia rašė iš anoniminio IP adreso, buvo tiesiog kriptopiderastas, norintis pačiulpti legendiniam Rimo Šapausko personažui Buduliui kokį nors dalyką, tačiau negavęs ir negausiantis, o todėl labai ir nelaimingas. Iš to ir kilo šitie projektyviniai kliedesiai.