Crystal Clear action button cancel.png 

JUMS draudžiama skaityti šį puslapį, kadangi jūsų psichika gali būti sužalota!

Šis puslapis pateikia informaciją, kuri yra susijusi su lytiniais santykiais, smurtu, ligomis, realaus pasaulio įvykiais, reiškiniais arba dar kuo nors, ką draudžia klerikalkonservatoriai. Pipedija negali nustatyti, ar šita informacija yra pavojinga, ar nepavojinga, todėl reikalaujame jūsų nedelsiant uždaryti šį puslapį ir kreiptis į artimiausią kunigą, kuris padėtų dėl to apsispręsti.

Gyvendami doroj ir moralėj, kaip prisako mūsų vyriausybė, mes nesidauginam, mes nesergam, mes nemirštam, mes neegzistuojam ir todėl neturim žinoti nieko apie šias visokias baisybes, kurios gali mus sužaloti. Jei jau Seimas taip nusprendė, mes niekaip negalim kvescionuoti tokio dalyko, todėl šią informaciją draudžiame jums skaityti, su sąlyga, kad jūs nesate kunigas arba įgaliotasis klerikalų atstovas, savo skaitymo aktu prisiimantis atsakomybę už savo bei visų aplinkinių sužalotą psichikos sveikatą.
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Papai - tam tikri seksualiniai balionai, kuriuos moteriškos nešioja ant krūtinės. Dar vadinamos krūtys. Įžeidžiamai - tešmenys. Bobos ant papų deda stanikus, o mergos bikini. Dar gerai yra papist tarp papų. Frrrozen garsėja tuo, kad turi didelius papus.

Japoniška papų klasifikacija

Bendrai tai papai biologiškai yra ne kas kita, kaip evoliuciškai modifikuotos prakaito liaukos, kurios yra padidėjusios ir gamina modifikuotą, maisto medžiagų prisodrintą prakaitą, kuriuo evoliuciškai prisitaikė maitintis žinduolių jaunikliai. Tai čia tikimės, kad šitais biologiniais paaiškinimais jums neatvėsinome visokių romantinių jausmų.


Papų ir krūtų apgaulingumas

Kalbant apie papus ir krūtis, svarbu čia dar neapsigauti. Štai tokią istoriją mums papasakojo vienas pacientas:

"Važiavau aš liftu į darbą, o tenai moteris, o papai - vo... Taigi, įlipau į liftą, žiūriu... Net sustingau nuo to vaizdo... O ji sako: "ko lauki, paspausk"... Na, aš ir paspaudžiau, o paskui riksmai, daužymai, skandalai..."

Taip kad nereikia papų painioti su lifto mygtukais, kaip supainiojo ta moteriškė, nes jei ji nebūtų pasakiusi jos papų paspausti, tai ir nebūtų kilę jokio skandalo.


Papų didumo ir kitos kontraversijos

Papai gali būti labai dideli ir papų visai gali nebūti. Kai kurie teigia, esą tešmenys yra seksualumo simbolis. Tai čia šitiems labai rekomenduojame Olialia grožio kliniką, kurioje galite pasidaryti sau didelius dirbtinius papus. O moterims gi rekomenduojame paprasčiausią aminaziną ir haloperidolį, katras puikiai padeda pasididinti papus be jokių ten operacijų. Dėl šių vaistų vartojimo patariame kreiptis į savo šeimos gydytoją ir pasakyti, kad perskaitėte apie juos Pipedijoje - tada daktaras negalės jums atsakyti neigiamai, o nukreips pas tinkamą specialistą, kuris jums padės nemokamai, taip išvengiant vertelgų.

 
Papinga moteris
 
Pagrindinė papų paskirtis - gaminti pieną ir duoti jį žįsti kūdikiui. Bat kdangi šiais laikais tai paprastai atliekama su pieno miltelių mišinukais tai papams priskiriamos įvairios kitos funkcijos, pavyzdžiui - laikyti alų

Susijusios temos