Nigerija

Nigerija - gyventojų skaičiumi yra didžiausia Afrikos valstybė, septinta pagal didumą pasaulio šalis. Pagal 2022 metų pabaigos duomenis, turi 219 milijonų gyventojų ir tas skaičius neįtikėtinai sparčiai auga, maždaug 10-20 milijonų žmonių per metus.

Nigerija auga ne tik dėl to, kad žmonės tenai gyvena skurdžiai, pramogų neturi ir nesinaudoja nei prezervatyvais, nei kitomis apsisaugojimo nuo nėštumo priemonėmis. Reikalas čia dar ir kažkokia keista genetika, dėl kurios čia būna didelis perteklius dvynukų. Viena iš Nigerijos genčių, Joruba (Yoruba), gyvenanti šios šalies pietvakariuose, pasižymi išvis nenormaliu dvynukų skaičiumi: čia natūraliai 5% gimimų yra dvynukų gimimai. Vieni sieja tą su genetika, kiti sako, kad čia kažkoksai maistas yra su keistomis medžiagomis, kurios taip vaisingumą paskatina.


Nigerija ir politkorekcijos ūžesiai

Valstybės pavadinimas "Nigerija" tolerastų nevartotinas dėl rasizmo, nes šitas pavadinimas aiškiai kilęs nuo nepolitkorektiško žodžio "nigeris", t.y. Nigerijos gyventojas. Tolerastų reikalavimu ši Afrikos šalis turėtu būti vadinama ne Nigerija, bet Afroafrika, o jos gyventojai, atitinkamai, ne nigeriais, bet afroafrikiečiais.

Ale bet gi kaip pranešė išmanantys žmogai, pagal naujausius tolerastijos kulto dogmų updeitus, afroamerikiečiai - jau pasenusi politkorekcija, vietoj tabuizuotų žodžių "negras" (aišku ir white trash, "Afrika" (kažkam taip mama sakė), "afroamerikietis" (per RussiaToday pranešė), "afroeuropietis" (delfi skaičiau) ir pan., kam vis dar labai svarbus odos pigmentacijos kiekis, teisingai dabar turi vadinti "intensyviai pigmentuoti humanoidai" (iš angl. highly pigmented human), o Nigerija atatinkamai keistina į "Intensyvios pigmentacijos žemyno intensyviai pigmentuotų humanoidų šalis".

Visi, nepasantys šio parėdymo, bus priskirti rasistams ir baudžiami visais tolerastams prieinamais būdais.

LTV laidos "Klausimėlis" dalyviai, paklausti, ką jie žino apie Afroameriką, dažniausiai atsako taip:

"..dyžiu labai panaši i Lietuvą valstybė, tik žmones ten juodi, o gyventojų kiekis - kaip Rusijoje."

O paklausti apie "Intensyvios pigmentacijos žemyno intensyviai pigmentuotų humanoidų šalį" išvis pagarbiai išsižioja, nutyla ir nebežino, ką ir besakyt. Tai nei ką prie to pridėsi, nei atimsi.

Padėtis Nigerijoje

Taigi kažkadais buvo laikas, kai buvo kalbama apie ekonominį Nigerijos stebuklą, čia prieš kokius 20-30 metų taip buvo. Tai kažkaip ten susivėlė taip, kad dar kolonijiniais laikais šioji šalis labai praturtėjo, ypač dar dėl visokių vergų prekybos, o paskui tapo tiesiog Afrikos centru kažkokiu ekonominiu, o tai paskui, kai kolonizatorius išvijo, tai ten įlindo SSRS, labai norėjusi savo įtaką išplėst, tai šėrė tą šalį investicijom, kaip niekas kitas, taip kad daugelis netgi lygino tą Nigeriją su kažkokia Afrikos Japonija ar ten panašiai.

Tai paskui tik ėmė ir kilo kažkokia revoliucija, kova už žmonių teises ir panašiai, išvirto į karą ir taip toliau, viskas iš tų klastingų baltaodžių buvo nusavinta ir dabar Nigerija pasaulyje žinoma, kaip bene didžiausia Afrikos žemyno šiknaskylė. Tiesa, reikia pastebėti, kad yra ten ir dar didesnių tragedijų, iki katrų netgi Nigerijai dar reiktų pasitempti, kaip kad pavyzdžiui, kokia nors Zimbabvė...

O dar dabar Nigerija garsėja savo sukčiais, kurie siuntinėja po visą pasaulį emeilus visokius, kur kalba maždau, kad "sveiki, esu įkalintojo Nigerijos prezidento našlė, turiu banko sąskaitoje 3 milijonus dolerių, kurių negaliu išimti, nes išsyk valdžia atims, todėl noriu jums pervesti į sąskaitą, nes jumis pasitikiu, o jūs už tai gautumėte 20 procentų". Tai aišku, paskui paaiškėja, kad tam, kad sutvarkyt kokius nors popierius ir kitus reikalus, reikia jiems pervesti ten kažkiek tūkstančių dolerių, tai vat taip ir uždirba jie...