Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nevykėliai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
04:09, 3 gruodžio 2020 versija, sukurta MHz (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Nevykėliai - tai tokie tipažai, kurie niekada nieko nepasiekė ir nepasieks, nes niekada nepasiekė ir nepasieks, kadangi jie yra nevykėliai. Čia jau iš apibrėžimo, matome, kad visa tai yra užburtas ratas ir kitaip gi būt negali.

Išties tai kartais paaiškėja, kad tie nevykėliai ne tokie jau ir nevykėliai, o kaip tik atvirkščiai. Bet kai visuomenėje įprasta nevykėliais laikyti visus, kas tik yra kitokie, besiskiriantys nuo banalių vidutinybių, tai neretai paskui ir būna, kad paskui ta visuomenė lieka pašokiruota.


Žinomiausi nevykėliai

Čia jums pavyzdžiui pasakysime nemenką žinomiausių nevykėlių sąrašą:

  • Michael Jordan - toksai NBA tobuliausias krepšininkas, katras kai mokykloje žaidė krepšinį, tai buvo išmestas iš komandos, nes netikęs ir nevykėlis. Tai kaip pasakojo patsai, paskui parėjo namo, užsidarė kambaryje ir verkė. O jau paskui tapo garsiausia visų laikų pasaulio krepšinio žvaigžde.
  • The Beatles - nevykėlių grupė, kuri visiškai niekam tikusi ir nevykėliška, nes taip jiems pasakė tokia firma "Decca Recording": "niekam negali patikti jų garsas, jie neturi jokios ateities šou versle". Tai paskui paaiškėjo, kad nevykėliai buvo pati ta firma.
  • Eminem - buvo išmestas iš mokyklos, nes buvo nevykėlis girtuoklėlis, narkomanas ir taip toliau, o paskui dar bandė nusižudyti. Tiesa, paskui metė gert, metė narkotikus ir kažkaip viskas paaiškėjo atvirkščiai.
  • Steve Jobs - sukūrė nevykėlišką kompaniją Apple, iš kurios paskui pats buvo ir išmestas. Tiesa, paskui grįžo, apvertė viską aukštyn kojom ir pavertė Apple į brangiausią pasaulio įmonę.
  • Walt Disney - dar vienas nevykėlis, kuris buvo išmestas iš kažkokio laikraščio, kuriame paišė nevykėliškus komiksus ir karikatūras. Laikraštis sakė, kad Disnėjui trūksta vaizduotės ir originalių idėjų. Paskui paaiškėjo, kad gal ir atvirkščiai.
  • Oprah Winfrey - kadaise buvo išmesta iš TV, nes buvo nevykėlė ir visiškai netinkama televizijos žinioms. O paskui iš savo TV laidų užsidirbo tiek, kad tapo turtingiausia JAV moterim.
  • Albert Einstein - iki 4 metų amžiaus nemokėjo kalbėti, o mokykloje buvo diagnozuotas kaip silpnaprotis. Paskui tapo nevykėliu žemarūšiu draudimo klerku, o dar paskui - šiuolaikinės fizikos kūrėju.