Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lycos: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
(Naujas puslapis: '''Lycos''' - kadaise egzistavęs didelis amerikoniškas portalas, kuris dotkomų bumo metu buvo vertinamas milijardais. Teikė kažkokias nerišlias paslaugas, bet svarbiausia - leisdavo susikurti savo kokį nors internetinį puslapį, kuriame galima buvo kažką saugoti. Žodžiu, panašiai, kaip ir Geocities, tik gal su truputį mažiau reklamų būdavo. Vėlesniais laikais Lycos nyko, nyko ir išnyko. Dabar tenai yra kažkokia visiškai neaiški paieš...)
 
 
1 eilutė: 1 eilutė:
'''Lycos''' - kadaise egzistavęs didelis amerikoniškas portalas, kuris [[dotkomai|dotkomų]] bumo metu buvo vertinamas milijardais. Teikė kažkokias nerišlias paslaugas, bet svarbiausia - leisdavo susikurti savo kokį nors internetinį puslapį, kuriame galima buvo kažką saugoti. Žodžiu, panašiai, kaip ir [[Geocities]], tik gal su truputį mažiau reklamų būdavo.
'''Lycos''' - kadaise egzistavęs didelis amerikoniškas portalas, kuris [[dotkomai|dotkomų]] bumo metu buvo vertinamas milijardais. Teikė kažkokias nerišlias paslaugas, bet svarbiausia - leisdavo susikurti savo kokį nors internetinį puslapį, kuriame galima buvo kažką saugoti. Žodžiu, panašiai, kaip ir [[Geocities]], tik gal su truputį mažiau reklamų būdavo.


Vėlesniais laikais Lycos nyko, nyko ir išnyko. Dabar tenai yra kažkokia visiškai neaiški paieškos sistema ir faktiškai nieko. Atrodo, priklauso tiems patiems savininkams, kaip ir [[Angelfire]] - dar vienas panašus nunykęs servisas.
Lycos kompanija yra pagarsėjusi kaip vienas iš ryškiausių [[dotkomų burbulas|dotkomų burbulo]] atvejų: [[2000]] metais, kai visas dotkomų biznis buvo viršuje, Lycos kompanija parsidavo [[Ispanija|Ispanijos]] telekomui Telefónica padaliniui Terra Networks už ištisus 12,5 milijardo [[baksai|baksų]]. Skaičiuojant techninę investicijų dalį (t.y., sunaudotus pinigus), tai buvo maždaug apie 3000 kartų pabrangimas, mat realios išlaidos Lycos sukūrimui tesudarė vos apie 4 milijonus [[doleriai|dolerių]].
 
Praėjus vos keleriems metams visa [[Internetas|Interneto]] rinka spėjo pasikeisit tiek smarkiai, kad jau [[2004]] tie patys ispanai pardavė Lycos į [[Pietų Korėja|Pietų Korėją]], ir kaina tebuvo 95 milijonai dolerių, t.y., daugiau kaip 100 kartų mažesnė. Šitas pardavimas buvo vienas iš tų atvejų, per kuriuos pasimatė, kiek smarkiai žlugo visas dotkomų burbulas.
 
Vėlesniais laikais Lycos nyko, nyko ir praktiškai išnyko. Dabar tenai yra kažkokia visiškai neaiški paieškos sistema ir faktiškai nieko. Atrodo, priklauso tiems patiems savininkams, kaip ir [[Angelfire]] bei [[Tripod]] - dar pora panašių nunykusių servisų.




[[Category:Internetai]]
[[Category:Internetai]]

Dabartinė 13:48, 5 rugpjūčio 2023 versija

Lycos - kadaise egzistavęs didelis amerikoniškas portalas, kuris dotkomų bumo metu buvo vertinamas milijardais. Teikė kažkokias nerišlias paslaugas, bet svarbiausia - leisdavo susikurti savo kokį nors internetinį puslapį, kuriame galima buvo kažką saugoti. Žodžiu, panašiai, kaip ir Geocities, tik gal su truputį mažiau reklamų būdavo.

Lycos kompanija yra pagarsėjusi kaip vienas iš ryškiausių dotkomų burbulo atvejų: 2000 metais, kai visas dotkomų biznis buvo viršuje, Lycos kompanija parsidavo Ispanijos telekomui Telefónica padaliniui Terra Networks už ištisus 12,5 milijardo baksų. Skaičiuojant techninę investicijų dalį (t.y., sunaudotus pinigus), tai buvo maždaug apie 3000 kartų pabrangimas, mat realios išlaidos Lycos sukūrimui tesudarė vos apie 4 milijonus dolerių.

Praėjus vos keleriems metams visa Interneto rinka spėjo pasikeisit tiek smarkiai, kad jau 2004 tie patys ispanai pardavė Lycos į Pietų Korėją, ir kaina tebuvo 95 milijonai dolerių, t.y., daugiau kaip 100 kartų mažesnė. Šitas pardavimas buvo vienas iš tų atvejų, per kuriuos pasimatė, kiek smarkiai žlugo visas dotkomų burbulas.

Vėlesniais laikais Lycos nyko, nyko ir praktiškai išnyko. Dabar tenai yra kažkokia visiškai neaiški paieškos sistema ir faktiškai nieko. Atrodo, priklauso tiems patiems savininkams, kaip ir Angelfire bei Tripod - dar pora panašių nunykusių servisų.