Lietuvos lenkų rinkimų akcija - Krikščioniškų šeimų sąjunga

Lietuvos lenkų rinkimų akcija - Krikščioniškų šeimų sąjunga, arba sutrumpintai jie vadintųsi LLRA-KŠS - tokia dvasingai internacinalinė partija, kuri kovoja už didžiąsias vertybes, bent jau Vilniaus rajone beigi Šalčininkų rajone, kur ir užsiima sau pozicijas. Rusiškai šita partija vadinasi Избирательная акция поляков Литвы - Союз христианских семей, o sutrumpintai - ИАПЛ-СХС, kas leidžia suprasti, kad šitą pavadinimą kažkas padarė, randomu spaudydamas kvadratines raides. Tuo tarpu lenkiškai gi pavadinimas irgi lengvai įsimenamas - tai Akcja Wyborcza Polaków na Litwie – Związek Chrześcijańskich Rodzin, o santrumpa - dar aiškesnė - AWPL-ZCHR. Taigi, balsuokime už šią partiją, kad būtų visiems kuo geriau!

LLRA-KŠS visus stebina savo sąžiningu ir talentingu išmanumu - pasiėmė kažkokį logotipą iš Jedinaja Rossija partijos, pridėjo prie jo žuvį ir gavosi logotipas. O ta Jedinaja Rossija, savo ruožtu, pasirodo, lygiai taip pat logotipą iš kažkokių prancūzų nusigvelbė.

Dabar šita partija eina į rinkimus, tikisi laimėti 2020 Seimo rinkimuose daug vietų ir labai pyksta, kad Andrius Tapinas vadina partijos vadą Voldemortu.

Pipedija čia visus informuoja, kad partijos vadas yra ne Voldemortas, o Waldemaras Tomaszewskis, ir prašom čia nepainioti ir žmonių neklaidinti, panie Tapkin!

Partijos vadas Voldemaras Tomaševskis kažkaip dvasingai nusiteikęs, užsikoręs ant savęs koloradkę, matyt kažką gero galvoja, kaip galim iš veido išraiškos suprasti.

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos - Krikščioniškos šeimų sąjungos istorija

Anksčiau šita partija vadinosi tiesiog Lietuvos lenkų rinkimų akcija arba LLRA, betgi matyt kad pavadinimas jiems pasirodė per trumpas, per mažas, ir jie nutarė pralenkti netgi TS-LKD savo užsivadinimo absurdišku ilgiu. Tai ėmė, padarė ir pralenkė. Nu ir kas gi dabar pasakys, kad šita partija nėra labiausia?

Čia jeigu galvojate, kad mes bajerius skaldome, tai ne, neskaldome, nes nemokame. Mes tiesiog nuėjome į šitos Lietuvos lenkų rinkimų akcijos - Krikščioniškų šeimų sąjungos puslapį internetuose ir tenai atradome visą išsamų paaiškinimą apie tai, kodėl jiems prireikė to ilgesnio pavadinimo, tai vat jums citata:

Paskutiniajame 2016 metų gegužės 7 dieną vykusiame Lietuvos lenkų rinkimų akcijos suvažiavime buvo nuspręsta praplėsti ir papildyti partijos pavadinimą. 2016 metų birželio 16 dieną praplėstas partijos pavadinimas buvo oficialiai įregistruotas Teisingumo ministerijoje. Nuo to laiko oficialusis partijos pavadinimas ‒ Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga.

Taigi, jie tiesio štai ėmė ir nusprendė, kad pavadinimas per trumpas ir tiesio padidino. Tiesiog štai taip. Ne kažką jungėsi, ne kažką darė, o tiesio štai taip vat nusprendė, kad ilgesnis pavadinimas bus aiškiau ir lengviau įsimenamas.

Tai mes čia nesiginčijame, nes matyt tiap ir yra.

Dar beje, kadaise buvo skandalas, kai paaiškėjo, kad Lietuvos lenkų rinkimų akcija - Krikščioniškų šeimų sąjunga visai nekrikščioniškai nusikopipyzdino logotipą sau iš kažkokios Jedinaja Rossija partijos laikino logotipo, kuriai Vladimiras Putinas vadovauja. Nes matyt vertybės gal sutapo. O ta partija, savo ruožtu, tą laikiną logotipą nusikopipyzdino nuo kažkokių prancūzų[1]. Tai aišku, viskas netiesa, nes taip tikrai nebuvo, neteisingai viską čia supratote.


Žymesnieji Lietuvos lenkų rinkimų akcijos nariai

Čia visokių parankiojome narių gal, o gal nenarių, kad būtų įdomiau ir gražiau skaityti. Tai štai čia toksai nepilnas, atsitiktinis sąrašas:


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.