Laimės kūdikis

Laimės kūdikis - nuostabi ir aštriadantė dezainerė, kuri neseniai ginčijosi savo bloge su Pipedija, kad Pipedija neteisi, sakydama, kad moterų internete nėra. Nes esą esą moterų internete, o to įrodymas - supermama.lt, kur esą vienu metu skaito viską ir rašinėja daugiau, nei 5 melejonai moterų vienu metu.

Štai vat kaip, čia ne šiaip jums, o Raudonkepuraitė iš internetų!

Tai čia dabar Pipedija retoriškai klausia: argi galima tai priimti už argumentą, jei visi žino, kad supermamos šmaikštašiknės savo kiekiu yra visai ne tokios gausios, nes jų net 10 kartų mažiau, nei ten parašyta? Tai štai jums ir atsakymas: nėra moterų internete. Nes visos supermamos yra ne kas kita, o botai, kaip kokia Grožytė, kuri irgi puikiai su kitais botais bendraudavo.

O bet tačiau sugrįžtant prie Laimės kūdikio, tai jinai esą galimai mergina arba moteris, kuri moka labai gražiai paišyti visokius komiksus, kurie labai įdomūs ir gražūs. Tiesa, kai ieškojome pas ją bloge visokio manga, anime ir hentai, tai kažkodėl nesuradome visiškai, todėl dabar norime paprašyti, kad ir tokių papaišytų, nes niekas Lietuvoje daugiau tokių nepiešia.

O bendrai imant, tai ką čia jau šnekėt... Viena iš nuostabiausių ir įdomiausių blogerių per visą Lietuvą, turi aštrų liežuvį ir sąmojingą galvą, taip kad eikit visi, skaitykit ir kitiems rodykit.


Dar žr.