Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


HTML: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
(Naujas puslapis: '''HTML''' - kokia tai kalba, tiktai kompiuterinė, kuria visokie internetai daromi. Niekam jokios prasmės nesakanti santrumpa išties reiškia '''Hyper Text Ma...)
 
1 eilutė: 1 eilutė:
'''HTML''' - kokia tai [[kalba]], tiktai kompiuterinė, kuria visokie [[internetai]] daromi. Niekam jokios [[prasmė|prasmės]] nesakanti santrumpa išties reiškia '''Hyper Text Markup Language''', todėl kalbainių buvo verčiama į "Tarpraščio Ženklinimo Kalbą" ar kažkaip panašiai. Tai aišku, niekas nieko nesuprato.
'''HTML''' - kokia tai [[kalba]], tiktai kompiuterinė, kuria visokie [[internetai]] daromi. Niekam jokios [[prasmė|prasmės]] nesakanti santrumpa išties reiškia '''Hyper Text Markup Language''', todėl kalbainių buvo verčiama į "Tarpraščio Ženklinimo Kalbą" ar kažkaip panašiai. Tai aišku, niekas nieko nesuprato ką [[kalbainiai]] norėjo pasakyti, nes žmonės neįtarė, jog tai paprasčiausias [[hipertekstas]].


Kaip patys [[kalbainiai]] rašė, tai maždaug taip vat:
Kaip patys [[kalbainiai]] rašė, tai maždaug taip vat:

09:43, 9 gruodžio 2013 versija

HTML - kokia tai kalba, tiktai kompiuterinė, kuria visokie internetai daromi. Niekam jokios prasmės nesakanti santrumpa išties reiškia Hyper Text Markup Language, todėl kalbainių buvo verčiama į "Tarpraščio Ženklinimo Kalbą" ar kažkaip panašiai. Tai aišku, niekas nieko nesuprato ką kalbainiai norėjo pasakyti, nes žmonės neįtarė, jog tai paprasčiausias hipertekstas.

Kaip patys kalbainiai rašė, tai maždaug taip vat:

HTML - tai tarpraščio ženklinimo kalba, panaši į paprastąją ženklinimo kalbą SGML, tačiau nėra tikrasis jos poaibis. Dažniausiai vartojama tinklalapiams rengti. Tarpraščio sandarai, išdėstymui ir atvaizdoms aprašyti kalboja vartojamos gairės ir nuostatos. Yra gana daug HTML kalbos rašyklių tinklalapiams rengti. Kalba paprasta. Įgudus ja galima parašyti tinklalapį ir grynojo teksto rašykle. HTML tinklalapį įprastai skaitant naršykle matomas raiškusis tekstas be raiškumą suteikiančių gairių. Norint pamatyti tikrą tarpraščio tekstą su gairėmis ir nuostatomis, reikia naršyklėje pasirinkti, kad jis būtų rodomas grynojo teksto pavidalu.


Dar dažniausiai HTML vartojamas būna su dar keliais panašiais raidžių ir žodžių kratiniais: