Degtinė

No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Degtinė pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Degtinė būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Degtinė, kokia jin bebūtų, išties gi tėra chemiškai grynas (rektifikuotas) c2h5oh, sumaišytas su vandeniu. Tai būtent todėl, degtindariai ir teranda vienintelį privalumą degtinę reklamuodami - kad šioji daroma iš kokio nors vandens specialaus ir per kokius nors filtrus perleidžiama.

Tai čia jau Pipedija užtikrintai sako: kai reklamose degtinės pamatot pezalus apie visokius filtrus iš kvarco, korundo, aukso, sidabro ar netgi deimantų, tai žinokit, kad tokie filtrai yra chemiškai inertiški ir nieko jie ten neišfiltruoja. Vieninteliai filtrai, katrie kažką pataisydavo, tai būdavo aktyvuotos anglies filtrai, katrie iš prastai distiliuotos degtinės išvalydavo visokius lakius irgi nepageidautinus priedus, bet jų prasmė irgi dingo, kai pradėta naudoti rektifikacija, o šioji, žinia, jau daugiau kaip šimtą metų naudojama, nesgi daugeriopai efektyvesnė ir pigesnė už normalų varymą.

Taip kad vienareikšmiškai bet kuri įprasta degtinė - tik pigus ir nekokybiškas samanės pakaitalas.

Taip kad degtinė - alkoholikų gėrimas. Nors reikia pasakyt, kokteiliams ji visai netgi tinkama, mat būdama chemiškai gryna, duoda laipsnių, taip vat galima visai maloniai ir lengvai iš jos pasidaryt kokį mišinį...


Pipedijai žinomos degtinės rūšys

Čia jau gal kelias ir esam apsirašę degtinės rūšis: