Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Broliai Bendžiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
20:09, 8 kovo 2013 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Atmestas PAKSAS (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Karvespienas versija)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Kažkuris Gintaras, kažkuris tai Mindaugas Bendžiai - sutikę gatvėje nepamirškite pasisveikinti. Gal tai taps jūsų keliu į šlovę ar bent į žvaigždes.

Taigi tai tokie du vertelgosKlaipėdos, kurie suprato tiesą, kad didžioji dalis populiacijos gali klausytis absoliutų šūdą ir už tai mokėti neblogus pinigus. Taigi galima juk išvilkti ant scenos kokią bebalsę bobą ar panašiai, liepti jai pasimaivyti pagal "faniera" ir biznis klesti. Taigi iškart prasukti singlus ir hitus per radio stotis, prispauzdinti būtų ir nebūtų istorijų apie laimingas ir nelaimingas meiles, chatos interjerus, lytinius posūkius ir vingius, pažiūras į kotraceptikus ir pampersus kokiose nors bulvariniuose spaudaluose, ir visi kaip pakvaišę tūsysis po koncertus, pirks sidiakus, kviesis į firmos ir šeimos šventes. Ir visą tą šūdą anys gamina tokiame uabe kaip "Cactus Pro".

Pipedijai gi žinomi Brolių Bendžių projektai