Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Raketa

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Vat jums ir garsioji Raketa visame gražume. Nū ir kuom ne kūrvų lizdas? Bet vat iš karto matosi kad jųjų klausosi entekeltualai, o ne kokie pacūkai, bo pacūkai iškart pasakytų "Ei bliat nachuj tam išsiskėtusiam žasinui reik įkalt į klyną"

Raketa - tai tokia pop-felakinė-oralinė grupė, linksminusi tautą per ekonominį pakilimą apie 2007 metus. Susidarė iš dviejų bachūrų ir vienos mergos, katra visada atrodydavo kaip kokia pagelžkelinė. Kiekvienas jųjų kūrybos krislas vertas atskiro Lietuvos muzikinės scenos istorijos puslapio, tačiau labiausiai pagarsėję superhitas buvo "Dolčė Gabana"[1], per kurią buvo dainuojama kažką apie kažkokią mergaitę Kalipėdoje vardu Dolčė Gabana, norsgi Dolčė Gabana nieko bendro neturi su mergaite, nei su Klaipėda ir yra du atskiri asmenys, du pyderai labai žinomi dezaineriai, tad čia išvis neaišku kas prie ko. Dar nemažesnį pėdsaką lengvosios muzikos istorijoje paliko hitas "Į klubą"[2], taip pat dėmesio verti kiti pasirodymai[3].

Ir beje, kad jau apie Klaipėdą tai jau iškart aišku, kad toji Raketa ne kas kitas kaip eilinė Brolių Bendžių neįkainojamu entelektu atsiduodanti štampofkė.

Dar sako, kad raketos yra tam tikri ginklai, tik neaišku, kam tokie ginklai skirti.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.