Airija - lietuvių emigrantų rojus beveik, sako jau į ten kasmet tiek išvažiuoja, kad dar koks dešimtmetis ir bus lietuvių daugiau, nei Lietuvoj, tai čia irgi simptomas tiesiog...

Mes gi norim atkreipti svarbiausią dėmesį - nesvarbu uždarbis, nesvarbu šalis, bet Airijoje uodų nėra ir klimatas šiltesnis, taip kad rojus žemėje tiesiog!

Bet netrukus lietuviams gali tekti vėl susirinkti savo manatkes ir emigruoti belenkur, nes Airija pasirodė drąsesnė už Kubilių ir nusprendė prašyti belenkokios pagalbos iš TVF[1]

Bene garsiausia Airija pasaulyje savo alumi, o jei tiksliau - tai Guiness. O šita gamykla tori tokią keistą istoriją - kadaise jos kūrėjas Arthur Guiness 1759 metais pasirašė kontraktą su valdžia dėl teritorijos nuomos St. James gate rajone, Dubline. Tai nors nuo to laiko visą tą rajoną išsipirko, vis dar moka ir nuomą. Tiesa, nuoma nesikeičia - kaip buvo, taip ir liko 45 svarai sterlingų per mėnesį.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.