Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Emigruotojas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Emigrantas)
Jump to navigation Jump to search
 Nuot.png 
Padaryk gerą darbą, įkelk vieną kitą nuotrauką.

Kažkaip nepipediškai atrodo. Surask kokią nors per Google Images ar kažkur, ir įdėk dėl Pipedijos.


Emigruotojas arba emigrantas - tai tokia asoba, kuris yra ar labai rengiasi emigruoti iš Marytės žemės ar iš kur nors kitur, į kur nors kitur. Ir tai jis daro kartu su draugais ir artimaisiais dėl objektyvių ar subjektyvių priežasčių.

Pati populiariausia objektyvi priežastis - tai, kad Marytės žemėje vertelgos neypatingai linkę dalintis su kuom nors geru. Ypač kokioje periferijoje - imk darbą, ir gauk už tai padorų 300 litų atlygį, o tuo tarpu aš, macoce, kokią jachtutę nusipirksiu. Nenori? Kitas pajams. Ir ką tautiečiui čionai daryti?

Bet krūvos emigruotojų yra įsitikinę visokių subjektyvių tiesų buvimų ir jomis pisa protą komentaruose, kaip jie "tenais" krūtai gyvena, daug uždirba, o čia - vientisas šūdas, o jūs čia esate visi debilai, kad nepasekate mano pavyzdžiu. Tik po to žėk pagėrę prasitaria, kaip gyvena dešimt vienam bute, krušasi nuo ryto iki vakaro, ir tie pinigai yra labai nesaldūs. O dažnas išvis yra apipistas darbdavių ir įdarbinančių vertelgų.

O dažna emigruotoja būna išvis ne tik kad apipista, bet ir gerokai išpista, nes netyčia būna paversta eiline kekše, vietoj kokio gundančio, kad ir manekenės, darbo. Subjektyvios tiesos gerokai prasiskaidrina jei pavyksta padoriai veselę sukelti. Smagu žiūrėti, kaip kokia emigruotoja per kokią debilišką televizijos peredačią svajingai aiškina - "čia mes nusprendėme šiais metais atostogauti vykti į Bahamus", "mes dabar pirksime naują automobilį" ir panašiai. Kitoms nepasiseka - grįžta namolio su kokiu tamsesnės spalvos vaikučiu, kurio niekas Marytės žemėje nelaukia, ant rankų.

Labiausiai pasisekusių veselių konkursą turbūt laimėtų Ruslanas Kirilkinas, o labiausiai nepasisekusių - be abejonės Inga Rinau. Kartais, priklausomai nuo Mėnulio fazių, krizių, ar vertelgų sukelto šurmulio, kyla tiesiog emigracijos bangos. Tuomet internetuose padaugėja dibiliškų emigruotojų komentarų, žiniasklaida mirga atatinkamais pranešimais, o televizija užsipildo debiliškais emigruotojų ašarėlių šou.