Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Guinness

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Guiness)
Jump to navigation Jump to search
Tai šita neaiškios paskirties nesąmonė - tai garsusis Guinness šarvuotis, kokių visą seriją anglai pagamino 1916 sukilimui Dubline malšinti ir žmonėms šaudyti. Tai sėdėdavo kareiviai toje bačkoje ir pleškindavo į demonstrantus. Tai vat tokia Guinness istorijos įdomybė. Tai dabar tų pačių šaudytų airių palikuoniai tą alų ir gamina...

Guinness - taigi šitai garsusai airiškas stautas - toksai alus, katrąjį visi žino, myli ir geria. Nors aišku, kaip katrie šito ir alum net nelaiko, nes geria tiktai lagerį.

Tai čia aišku turim pastebėt, kad jei ir yra kur alus, katrasai gamyklose gaminamas, bet skoniu ne kaip gamyklinis alus, o kaip visai tikras - tai čia jau Britų salos, kur kažkaip visoks miltelinis alus nepraeina ir visi alūs kažkokie natūralūs visai!

Tai čia ir Pipedija visai tą Guiness rekomenduoja, bent jau stout tipo alaus mėgėjams, o jei norisi kokios įvairovės - tai irgi Murphys visai gerai.

Nors šiaip tai visgi brituose gyvenantiems rekomenduotume škotų Tennents gamybos stautą, katrasai visokeriopai gal ir geriausias tuose kraštuose...