Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


ABBA

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
15:47, 23 gruodžio 2023 versija, sukurta Arabas (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''ABBA''' - tokia grupė iš Švedijos, kuri susikūrė 1972 metais ir iki pat iširimo 1982 buvo matyt garsiausia ir žinomiausia popso grupe, kokia tiktai egzistavo. Daugybė ABBA dainų ir dainelių smarkiai išpopuliarėjo, tapdamos tiesiog visiškais hitais, itin tinkamais įvairioms diskotekoms. Žvelgiant retrospektyviškai, iš ateities į praeitį, reikia pripažinti, kad ABBA matomai buvo ga...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

ABBA - tokia grupė iš Švedijos, kuri susikūrė 1972 metais ir iki pat iširimo 1982 buvo matyt garsiausia ir žinomiausia popso grupe, kokia tiktai egzistavo. Daugybė ABBA dainų ir dainelių smarkiai išpopuliarėjo, tapdamos tiesiog visiškais hitais, itin tinkamais įvairioms diskotekoms.

Žvelgiant retrospektyviškai, iš ateities į praeitį, reikia pripažinti, kad ABBA matomai buvo garsiausia iš visų pop grupių, kokios egzistavo ir labiausiai pop grupe iš visų garsių grupių, kokios yra kada nors buvę. Jei reiktų išrinkti ryškiausius kada nors egzistavusius pop atlikėjus - tai būtų ABBA, ir kas svarbiausia, tai matyt niekas net ir nesiginčytų dėl to, kad ABBA yra ar buvo numeris 1.

Gaila, bet šitais prakeiktais laikais, kai muzikos industrija ne ieško talentų, o pačius tuos talentus fabrikuoja, matyt antros panašaus lygio grupės nebesulauksime.