Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ateitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia tokia populiari ateities ateičių skalė, nustatyta pagal futūrologinius filmus, kurie tas ateitis ir nagrinėjo.

Ateitis - tai tokia neegzistuojanti alternatyvi realybė, kuri panašiai kaip ir praeitis, turėtų egzistuoti kažkuriuo momentu, neaiškiais kvantiniais ir pseudokvantiniais priežasčių bei pasekmių sąryšiais susieta su dabartimi.

Kadangi išties sąryšiai yra kvantiniai, o ne priežasčių-pasekmių (pastarosios kvantiniame pasaulyje negali egzistuoti), tai išties sąryšis tarp dabarties ir ateities, kaip ir tarp dabarties bei praeities yra tikimybinis ir statistinis, o ne tikras. Kitaip tariant, vietoje priežastinio ryšio egzistuoja mechanizmas, identiškas Šriodingerio katei, kuri ir gyva, ir padvėsusi vienu metu.

Kitaip tariant, ateitis susikuria iš begalybės dabarčių, kurios visos skirtingos, o kiekviena paskira dabartis sukuria begalybę skirtingų ateičių. Tai reiškia, kad kažkur išprognozuota ateitis taps ateitimi nebūtinai šioje ateities būsenoje, o galimai kitoje ateities būsenoje, susietoje su tam tikra dabartimi.

Ateičių analize užsiima atskira mokslo sritis - futurologija, tačiau dėl ateičių neapibrėžtumo, kartais ta futurologija nepataiko į realybę. Bet kartais pataiko labai neblogai. Visaip būna.