Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Žalieji žmogeliukai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
01:38, 24 kovo 2022 versija, sukurta Raketa (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Žalieji žmogeliukai - paprastai gi visokie žalios spalvos, kur išlenda išum visokių kampų, kai kam nors baltoji karštinė pareina, bet būna, kad kartais ir kitaip pasirodo. Pasižymi išskirtiniu naglumu irgi įkyrumu, atsikratyt sunku, o ir šiaip nemalonūs.

Pavadinimas "žalieji žmogeliukai" šiais laikais tapo gana dviprasmišku reikalu: matyt per kokią nors alkoholinę psichozę kokiam nors Vladimirui Putinui kažkas aptemo smegenyse, tai jis kokią dešimtį tūkstančių kareivių su nuplėšytais skiriamaisiais ženklais iš Kryme buvusių karinių bazių pasiuntė užgrobti viso Krymo, pakolei Ukrainoje buvo suirutė po Maidano.

Tai naudodamasis Ukrainos bejėgiškumu, Vladimiras Putinas iš esmės užblokavo tais žaliais žmogeliukais visus Ukrainos karinius dalinius ir okupavo, o paskui ir aneksavo Krymą. Rusijos žiniasklaida ir visi propagandiniai kanalai per visus galus stūmė du pavadinimus - Rusijos vidaus rinkai skirtą "vežlivyje liūdi" ("mandagūs žmonės"), o pasaulio rinkai - "žali žmogeliukai". Pastarasis pavadinimas tuo pat metu turėjo ir padėti šaipytis iš visų, kas kalba apie vykstančią Krymo okupaciją - maždaug "tau žali žmogeliukai vaidenasi".

Gi kad vienas kitą pažintų žalieji žmogeliukai dėvėjo kaukas ant veido ir buvo įsisegę Georgijaus juosteles atlapuose. Praėjus aštuonetui metų, kai prasidėjo Rusijos-Ukrainos karas, žaliesiems žmogeliukams atsirado ir kitas, žymiai geriau tinkantis pavadinimas - orkai, kurie pagal legendą irgi yra žalios spalvos.

Kas buvo labai įdomu, tai anais laikais, kai 2014 vyko Krymo okupacija, Rusija visą tą laiką naglu snukiu visam pasauliui melavo, kad jokių ten jos kariškių nėra ir nieko nevyksta, o tie žalieji žmogeliukai esą kažkokie tai jie patys nežino kas - gal kokie nors Krymo gyventojai, medžiotojų parduotuvėse prisipirkę kamufliažinių uniformų ir pakrūmėse radę kokių tai ginklų. Tai nors visas pasaulis matė, tai kažkaip ir praėjo Rusijai - surengė paskui su visais tais žmogeliukais falsifikuotą atseit referendumą, o paskui paskelbė, kad Krymas prisijungė prie Rusijos.

O šiaip tai informuojame jus, kad pagal Lietuvos įstatymus, kiekvienas Lietuvos pilietis turi teisę ir prievolę ginti savo šalį. Tai reiškia, kad jeigu Lietuvoje pamatysite kokį nors tokį okupacinį žalią žmogeliuką iš kaip nors panašiai įsiveržusios priešiškos šalies kariuomenės, tai turite pilną teisę ir pareigą jį banaliai nudėti bet kokiu jums patogiu būdu, nes taip jums prisako Lietuvos įstatymai, nes įstatymai taip jums nurodo, tai štai taip vat ir yra - nereikia netgi, kad valdžia paskelbtų, jog karas prasidėjo, nes pakanka to, kad prasidėjo agresija prieš Lietuvą[1].

Tik labai svarbu, kad nesupainiotumėte tokių okupacinių žalių žmogelių su tais, kurie būna kai būna balti arkliai, nes tie kur dėl baltų arklių - tai išties nors ir baisūs būna, bet iš tikro tai nepavojingi. Nes jei supainiosite, tai paskui bus jums blogai.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.