Šeimų maršas

Šeimų maršas - tokia nelabai aiškios kilmės organizacija Šeimų sąjūdis sugalvojo rengti renginius - vadinasi šeimų maršai. Tai čia tipo atseit šeimos kažką turinčios vaizduoti, bet gi realiai - tai susirinkdavo į renginius keistas kratinys budulių, visokių nusikaltėlių, prietrankų ir taip toliau, o paskui visokie maršiečiai gindavosi, aiškindami, kad čia ne jie tokie, o čia prie jų tokie tik esą prisiplakė.

Tėra buvęs kolei kas tiktai vienas gana didelio dydžio šeimų maršas - spėjamai, keli tūkstančiai žmonių. Vadinosi jis Didysis šeimos gynimo maršas 2021, bet nors ir tebuvo žmonių tūkstančiai, renginio dalyviai, kurie matyt su matematika nelabai draugauja, skelbėsi visokiuose Facebook tinkluose, kad jų ten buvo apie 300 tūkstančių, o gal ir dar daugiau.

Kiti bandymai sukurti kažkokio panašaus dydžio renginius Šeimų sąjūdžiui nepavyko, nes susirinkdavo geru atveju keli šimtai žmonių, o prastesnę dieną - vos kelios dešimtys. Tai štai šitaip tie šeimų maršai ir nunyko.

Tai tik tiek teliko palikimo iš jų, kad juokingas žodis - marsiečiai. O atsirado gi tasai žodis iš to, kad lietuviškų raidžių parašyti nemokantys šeimų maršų dalyviai visokiuose feisbukuose vis rašinėjo komentarus, kur save taip ir vadino - "marsiečiai". Bandydavo parašyti "maršiečiai", bet vis be š raidės. Tai nuo to tik buvo papildomo juoko, kokio durnumo ta publika.