1 873
pakeitimai
Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!
| (nerodoma viena tarpinė versija, sukurta vieno naudotojo) | |||
| 1 eilutė: | 1 eilutė: | ||
'''Atlyginimai''' linkę tiktai mažėti, ką jums besakytų visokie [[politikai]] apie tai, kad atlyginimai augs. Dar kai kurie sako, kad reikia didinti [[minimalus atlyginimas|minimalų atlyginimą]], tačiau tuo jau betiki nebent kokie nors visiški [[runkeliai]], nes kiti supranta, kad čia dar viena [[vertelgos|vertelgų]] sugalvota gudrybė: padidinus atlyginimą, pinigų pas įmones nepadaugės, taip kad netinkamus [[darbuotojai|darbuotojus]] iš darbo išmes. | '''Atlyginimai''' linkę tiktai mažėti, ką jums besakytų visokie [[politikai]] apie tai, kad atlyginimai augs. Dar kai kurie sako, kad reikia didinti [[minimalus atlyginimas|minimalų atlyginimą]], tačiau tuo jau betiki nebent kokie nors visiški [[runkeliai]], nes kiti supranta, kad čia dar viena [[vertelgos|vertelgų]] sugalvota gudrybė: padidinus atlyginimą, pinigų pas įmones nepadaugės, taip kad netinkamus [[darbuotojai|darbuotojus]] iš darbo išmes. | ||
Visi žino, kad būna atlyginimas [[į rankas]], o būna atlyginimas [[ant popieriaus]], tai svarbu vieno su kitu nesupainioti, nes išties tai jie labai labai skiriasi. | |||
== Apie visokius atlyginimų finansus == | |||
Kai kurie žmonės filosofiškai užduoda klausimą: kuo skiriasi atlyginimas ir [[alga]]. Tai čia mes paaiškiname moksliškai: alga yra tada, kai gauni pinigus ir viskas, nepriklausomai nuo to, ar dirbi, ar nedirbi. Taip kad algą gauna [[kareiviai]], [[biurokratai]], [[seimūnai]] ir panašiai. Nes jiems nuo darbo pinigų kiekis nepriklauso. O štai atlyginimą gauna tiktai tie, kas išties dirba. Todėl atlyginimas yra už darbą, o ne šiaip sau. | Kai kurie žmonės filosofiškai užduoda klausimą: kuo skiriasi atlyginimas ir [[alga]]. Tai čia mes paaiškiname moksliškai: alga yra tada, kai gauni pinigus ir viskas, nepriklausomai nuo to, ar dirbi, ar nedirbi. Taip kad algą gauna [[kareiviai]], [[biurokratai]], [[seimūnai]] ir panašiai. Nes jiems nuo darbo pinigų kiekis nepriklauso. O štai atlyginimą gauna tiktai tie, kas išties dirba. Todėl atlyginimas yra už darbą, o ne šiaip sau. | ||
O dar kai kurie vertelgos susigalvoja, kaip mažinti atlyginimus pagal specialias metodologijas. Tai dabar gi yra žinomiausia metodologija [[ToC]], kurioje atlyginimų mažinimo būdus susigalvoja moksliškai. Bet dar dažniau visokiu atlyginimų mažinimu užsiima visokie [[personalo valdymas|personalo valdymo]] specialistai. | O dar kai kurie vertelgos susigalvoja, kaip mažinti atlyginimus pagal specialias metodologijas. Tai dabar gi yra žinomiausia metodologija [[ToC]], kurioje atlyginimų mažinimo būdus susigalvoja moksliškai. Bet dar dažniau visokiu atlyginimų mažinimu užsiima visokie [[personalo valdymas|personalo valdymo]] specialistai. | ||
Dar yra vienas paradoksas, kad nors [[valdžia]] neveikia nieko, valdžios įstaigose atlyginimai didesni ir tiktai didėja ir didėja. | Dar yra vienas paradoksas, kad nors [[valdžia]] neveikia nieko, valdžios įstaigose atlyginimai didesni ir tiktai didėja ir didėja, o toksai [[statistikos departamentas]] jau skelbia, kad vidutinis atlyginimas priartėjęs prie 2000 litų, kas aišku puiku, o jei dar atmesim tuos, kas nieko ir negauna, tai gal ir 3000 susidarytų. Taip kad [[gerovė]] gerėja, o [[varguoliai]] gyvena vis prasčiau. | ||
O dar atlyginimai būna pervedami į [[bankai|bankus]], tačiau jų visad per maža, todėl naudokitės [[Pipedijos bankas|Pipedijos banko]] paslaugomis, nes į ten pervesti atlyginimai stebuklingu būdu didės, tapdami jums išduotais [[Pipedijos kreditas|pipedijos kreditais]]. | O dar atlyginimai būna pervedami į [[bankai|bankus]], tačiau jų visad per maža, todėl naudokitės [[Pipedijos bankas|Pipedijos banko]] paslaugomis, nes į ten pervesti atlyginimai stebuklingu būdu didės, tapdami jums išduotais [[Pipedijos kreditas|pipedijos kreditais]]. | ||
[[Category:Ekonomika]] | [[Category:Ekonomika]] | ||
pakeitimai