Atlyginimas: Skirtumas tarp puslapio versijų

482 pridėti baitai ,  22:10, 29 rugsėjo 2021
nėra keitimo aprašymo
 
(nerodoma viena tarpinė versija, sukurta vieno naudotojo)
1 eilutė: 1 eilutė:
'''Atlyginimai''' linkę tiktai mažėti, ką jums besakytų visokie [[politikai]] apie tai, kad atlyginimai augs. Dar kai kurie sako, kad reikia didinti [[minimalus atlyginimas|minimalų atlyginimą]], tačiau tuo jau betiki nebent kokie nors visiški [[runkeliai]], nes kiti supranta, kad čia dar viena [[vertelgos|vertelgų]] sugalvota gudrybė: padidinus atlyginimą, pinigų pas įmones nepadaugės, taip kad netinkamus [[darbuotojai|darbuotojus]] iš darbo išmes.
'''Atlyginimai''' linkę tiktai mažėti, ką jums besakytų visokie [[politikai]] apie tai, kad atlyginimai augs. Dar kai kurie sako, kad reikia didinti [[minimalus atlyginimas|minimalų atlyginimą]], tačiau tuo jau betiki nebent kokie nors visiški [[runkeliai]], nes kiti supranta, kad čia dar viena [[vertelgos|vertelgų]] sugalvota gudrybė: padidinus atlyginimą, pinigų pas įmones nepadaugės, taip kad netinkamus [[darbuotojai|darbuotojus]] iš darbo išmes.


Visi žino, kad būna atlyginimas [[į rankas]], o būna atlyginimas [[ant popieriaus]], tai svarbu vieno su kitu nesupainioti, nes išties tai jie labai labai skiriasi.
== Apie visokius atlyginimų finansus ==
Kai kurie žmonės filosofiškai užduoda klausimą: kuo skiriasi atlyginimas ir [[alga]]. Tai čia mes paaiškiname moksliškai: alga yra tada, kai gauni pinigus ir viskas, nepriklausomai nuo to, ar dirbi, ar nedirbi. Taip kad algą gauna [[kareiviai]], [[biurokratai]], [[seimūnai]] ir panašiai. Nes jiems nuo darbo pinigų kiekis nepriklauso. O štai atlyginimą gauna tiktai tie, kas išties dirba. Todėl atlyginimas yra už darbą, o ne šiaip sau.
Kai kurie žmonės filosofiškai užduoda klausimą: kuo skiriasi atlyginimas ir [[alga]]. Tai čia mes paaiškiname moksliškai: alga yra tada, kai gauni pinigus ir viskas, nepriklausomai nuo to, ar dirbi, ar nedirbi. Taip kad algą gauna [[kareiviai]], [[biurokratai]], [[seimūnai]] ir panašiai. Nes jiems nuo darbo pinigų kiekis nepriklauso. O štai atlyginimą gauna tiktai tie, kas išties dirba. Todėl atlyginimas yra už darbą, o ne šiaip sau.


O dar kai kurie vertelgos susigalvoja, kaip mažinti atlyginimus pagal specialias metodologijas. Tai dabar gi yra žinomiausia metodologija [[ToC]], kurioje atlyginimų mažinimo būdus susigalvoja moksliškai. Bet dar dažniau visokiu atlyginimų mažinimu užsiima visokie [[personalo valdymas|personalo valdymo]] specialistai.
O dar kai kurie vertelgos susigalvoja, kaip mažinti atlyginimus pagal specialias metodologijas. Tai dabar gi yra žinomiausia metodologija [[ToC]], kurioje atlyginimų mažinimo būdus susigalvoja moksliškai. Bet dar dažniau visokiu atlyginimų mažinimu užsiima visokie [[personalo valdymas|personalo valdymo]] specialistai.


Dar yra vienas paradoksas, kad nors [[valdžia]] neveikia nieko, valdžios įstaigose atlyginimai didesni ir tiktai didėja ir didėja.
Dar yra vienas paradoksas, kad nors [[valdžia]] neveikia nieko, valdžios įstaigose atlyginimai didesni ir tiktai didėja ir didėja, o toksai [[statistikos departamentas]] jau skelbia, kad vidutinis atlyginimas priartėjęs prie 2000 litų, kas aišku puiku, o jei dar atmesim tuos, kas nieko ir negauna, tai gal ir 3000 susidarytų. Taip kad [[gerovė]] gerėja, o [[varguoliai]] gyvena vis prasčiau.


O dar atlyginimai būna pervedami į [[bankai|bankus]], tačiau jų visad per maža, todėl naudokitės [[Pipedijos bankas|Pipedijos banko]] paslaugomis, nes į ten pervesti atlyginimai stebuklingu būdu didės, tapdami jums išduotais [[Pipedijos kreditas|pipedijos kreditais]].
O dar atlyginimai būna pervedami į [[bankai|bankus]], tačiau jų visad per maža, todėl naudokitės [[Pipedijos bankas|Pipedijos banko]] paslaugomis, nes į ten pervesti atlyginimai stebuklingu būdu didės, tapdami jums išduotais [[Pipedijos kreditas|pipedijos kreditais]].


[[Category:Ekonomika]]
[[Category:Ekonomika]]
1 873

pakeitimai