Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Darbuotojai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Darbuotojai esti kelių rūšių, betgi dažniausiai tiktai dviejų: samdomi darbuotojai, katrie gauna pinigus ir savanoriški, kuriems atlyginimo niekas nemoka.

Taigi pirmieji tai yra visokie, kurie yra samdomi ir mala šūdą paskui, nes pinigų gauna. Taip kad įvairiausi darbuotojai, gydytojai, valytojos, kompiuterastai, statybininkai, pardavėjai, darbininkai ir netgi direktoriai, nes visi jie yra samdomi.

O antrieji taigi yra tie, kas pinigų negauna, taip kad čia yra visokie, kas dirba iš idėjos, todėl jiems nereikia pinigų. Nes kam jiems tie pinigai, jei jiems atlyginimo nieks nemoka. Matomai, kad jei nemoka, tai jau yra priežasčių, kodėl nemokėt. Taip kad čia dabar yra tokie, kurie dirba, bet be atlyginimo: įmonių savininkai, kitaip tariant vertelgos, savanoriai visokie iš nevyriausybinių organizacijų bei gal ir dar kas nors.

Taip čia dabar padarykime išvadas: tie, kas gauna pinigų, tai mala šūdą ir nedirba nieko. O tie, kas negauna pinigų, tai ardosi visaip, stengiasi, daro gera žmonėms, arba pavyzdžiui, įkuria kokią nors įmonę ir duoda darbą visokiems darbgaviams, o tada šitie gauna atlyginimus visokius ir pinigus.

Taip kad reiškia, kad jei žmogus negauna pinigų, tai jis yra nesugadintas ir doras, o jei gauna pinigus, tai yra sugadintas ir nedoras. Tai yra labai aiškus ir nepaneigiamas pagrindimas, kuris paaiškina, kaip čia yra toksai faktas, kad pinigai gadina žmones, o dvasingumas yra su turtais nesuderinamas.